ГоловнаАрхівКалендар весілля 2020 рік: сприятливі і несприятливі дні

Календар весілля 2020 рік: сприятливі і несприятливі дні

Весілля – одне з найважливіших подій у житті більшості людей. Прийдешній 2020 рік буде високосним, тому дуже важливо правильно обрати дату цієї визначної події. Місячний календар весілля на кожен місяць 2020 року допоможе обрати сприятливі і несприятливі дні. Дні, які не визначені астрологами у цьому календарі, астрологічно нейтральні і можна планувати необхідні святкові заходи, якщо немає інших застережень.

Календар весілля 2020 рік: сприятливі і несприятливі дні у січні

Календар весілля 2020 рік: сприятливі і несприятливі дні

Сприятливі дні для весілля у січні 2020 року

14 і 15 січня: ці два дні спадаючий Місяць перебуває у сузір’ї Діви. вівторок і середа ідеальний час для весілля, для його планування. Сприятливі дні для будь-яких урочистостей, які пов’язані х укладанням союзу двох люблячих сердець.

22 січня: гарне планетарне поєднання для справ, які були заплановані заздалегідь, у період спадаючого Місяця у знаку Козерога. Цього дня люди будуть уважними і відповідальними.

29-31 січня: 29 числа буде останній з трьох днів перебування зростаючого Місяця в Рибах, 30 і 31 числа – два дня місячне зростання в Овні. Це дуже яскраві дні з потужною творчою енергетикою, так що в кінці січня можна планувати нестандартне весілля. Вона повинна пройти добре.

Несприятливі дні для весілля на січень 2020 року

10 січня: на цей Повний Місяць астрологи категорично забороняють планувати будь-які важливі справи. В цей день буде перше затемнення – напівтіньове затемнення Місяця.

16 січня: спадаючий Місяць у сузір’ї Терезів – день великого дисонансу. Тому цього дня на весіллі може щось піти не так. можливі сварки і зриви планів.

Календар весілля 2020 рік: сприятливі і несприятливі дні на лютий

Календар весілля 2020 рік: сприятливі і несприятливі дні

Сприятливі дні для весілля у лютому 2020 року

4 лютого: Місяць зростає у знаку Близнюків, тому астрологи вважають, що це дуже гарний день для шлюбної церемонії. Близнюки – це активний знак, який любить спілкуватися, саме тому і буде цей день таким легким і сповненим позитиву.

10 лютого: перший день спадаючого Місяця у  сузір’ї Діви, та ще й у понеділок – завжди добре. Таке весілля буде незабутньою подією для гостей.

19-20 лютого: ці два дні, а особливо 20 число, будуть дуже сприятливими для весілля. Можна не переживати за негатив, так як в ці дні йому не буде місця на пишних урочистостях.

Несприятливі дні для весілля у лютому 2020 року

2 лютого: через активний Місяць у знаку Тільця, люди будуть впертими і надмірно агресивними.

13 лютого: поєднання стихії повітря і спадаючого Місяця вплине на настрій людей. Скоріше за все, гості будуть незадоволені святом.

25 лютого: зростання Місяця в Рибах означає, що якщо одружитися в такий день, то Ви ризикуєте відвернути фінансову удачу.

Календар весілля 2020 рік: сприятливі і несприятливі дні у березні

Календар весілля 2020 рік: сприятливі і несприятливі дні

Сприятливі дні для весілля у березні 2020 року

2 і 3 березня: на ці два дні добре планувати весілля, бо Близнюки не допустять непорозуміння і дрібних зволікань. Астрологи радять уникати негативних думок.

10 березня: перший день спадаючого Місяця у знаку Діви стане чудовим часом для святкування весілля. Астрологи рекомендують не запрошувати багато гостей на святкування.

23 березня: чудовий день взяти шлюб всім творчим людям. На цей день можна планувати будь-яку креативне і незвичайне святкування весілля, яке Ви тільки зможете придумати. Все повинно пройти весело і без проблем, так як спадаючий Місяць в Рибах буде на Вашому боці.

Несприятливі дні для весілля у березні 2020 року

6 березня: знесилений Рак на тлі зростаючого Місяця означає, що укладати шлюб в такий день небезпечно. Молодята ризикують посваритися прямо на торжестві.

13 березня: п’ятниця 13 – неприємний день для забобонних людей. У такі дні справляти весілля небажано. Місяць буде в самому містичному Знаку 13 числа – в Скорпіоні, так що це зайвий привід не планувати торжество на цей день.

24 березня: Молодик в Овні – день потужного дисонансу. Будь-які гучні заходи в такий день можуть легко піти під укіс.

Календар весілля 2020 рік: сприятливі і несприятливі дні у квітні

Календар весілля 2020 рік: сприятливі і несприятливі дні

Сприятливі дні для весілля у квітні 2020 року

3 квітня: Місяць зростає у сузір’ї Лева. Це означає, що на цей день можна планувати яскраві святкування. Весілля в цей день зробить шлюб міцним і щасливим.

9 і 10 квітня: поєднання спадаючого Місяця і Скорпіона – це чудовий союз, який подарує молодятам велику удачу. Якщо Ви берете шлюб у ці дні, то можете забути про пристріт, ревнощі і погані погляди заздрісних людей.

30 квітня: астрологи вважають, що останній день квітня чудово підходить для взяття шлюбу. Адже в цей день Місяць у знаку Лева принесуть закоханим молодятам щастя і спонукає їх бути більш відповідальними у подружньому житті.

Несприятливі дні для весілля у квітні 2020 року

6 квітня: зростаючий Місяць у Діві несе ризики створити умови для постійного переживання, ревнощі і проблеми з фінансами.

8 квітня: Повний Місяць у знаку Терези може позначитися на настрої гостей на святкуванні весілля. Краще не планувати урочистості на цей день.

28 і 29 квітня: ріст Місяця ц знаку Рака на цей раз має негативне поєднання. Весілля в ці дні може спровокувати швидкий розрив стосунків.

Календар весілля 2020 рік: сприятливі і несприятливі дні на травень цього року

Календар весілля 2020 рік: сприятливі і несприятливі дні

Сприятливі дні для весілля у травні 2020 року

12 травня: спадаючий Місяць у сузір’ї Козерога принесе молодятам велику удачу. Таке весілля буде мати успіх, навіть, якщо буде спонтанною і не зовсім продуманою.

15 травня: спадаючий Місяць у Рибах допоможе молодятам в творчому розвитку, наділить їх великою удачею у всіх сферах життя. Вести господарство і займатися побутом буде простіше.

28 травня: зростання Місяця в знаку Лева сприятливо позначиться на стабільності шлюбу. Молодята зможуть швидко адаптуватися до будь-яких умов, що змінюються

Несприятливі дні для весілля у травні 2020 року

7 травня: Повний Місяць у знаку Скорпіона – це велика небезпека у всіх сенсах. Тому краще відмовитися від взяття шлюбу в цей день.

8 травня: спадаючий Місяць у Стрільці передбачає постійні запізнення, не будуть виконуватися обіцянки. Можливі неприємні події і зриви планів. Саме тому астрологи не радять святкувати весілля в цей день.

14 травня: спадаючий Місяць у знаку Водолія несприятливий день для весілля. Шлюб, взятий 14 травня, не матиме спокою і гармонії через сварок і скандалів.

Календар весілля 2020 рік: сприятливі і несприятливі дні у червні

Календар весілля 2020 рік: сприятливі і несприятливі дні

Неприятливі дні для весілля у червні 2020 року

2 червня: другий день першого літнього місяця чудово підходить для взяття шлюбу. Астрологи рекомендують обирати яскраве вбрання, щоб привернути увагу удачі та успіху у подружнє життя.

17 червня: Місяць і Тілець перебувають у максимальній гармонії цього дня, тому ця дата – вдалий день для укладання шлюбу.

28 і 29 червня: зростання Місяця у сузір’ї Терези – сприятливі дати для весілля. Це поєднання зробить незабутнім свято для всіх, а шлюб буде міцним, довгим і яскравим.

Сприятливі дні для весілля у червні 2020 року

5 червня: часткове Місячне затемнення може затьмарити цей день. тому не варто святкувати весілля цього дня, бо шлюб може дати тріщину.

З 9 по 11 червня: спадаючий Місяць у знаку Водолія – не найкраще поєднання. Ці дні стануть великим енергетичними дисонансом, тому для весілля це несприятливі дні і святкування загалом може зірватися.

21 червня: кільцеве сонячне затемнення означає, що створений в цей день шлюб буде наповнений протиріччями, протиборством і постійними сварками.

Календар весілля 2020 рік: сприятливі і несприятливі дні на липень

Календар весілля 2020 рік: сприятливі і несприятливі дні

Сприятливі дні для весілля у липні 2020 року

1 липня: астрологи вважають, що шлюб, взятий цього дня, тільки зміцнить фізичний і духовний зв’язок подружжя. Причиною цього – зростаючий Місяць у знаку Скорпіона, якого вважають одним із найпристрасніших знаків.

7 липня: молодята можуть збудувати міцний шлюб, завдяки сприянню Місяця у сузір’ї Водолія. Це буде злагоджений, довговічний, тривалий і наповнений щастям шлюб.

29, 30, 31 липня: три дні зростання Місяця у знаку Стрільці дуже позитивні. Астрологи вважають, що ті, хто повінчається або одружиться в цей день, будуть жити в багатстві і в щасті.

Несприятливі дні для весілля у липні 2020 року

В липні варто утриматися від весілля в певні несприятливі дні

6 липня: перший день одразу після місячного затемнення несприятливий для всіх справ, а тим більше – для весілля. Через несприятливий енергетичний фон, молодята можуть швидко розійтися через те, що не зможуть знайти компроміси, через слабкість одного з подружжя.

20 липня: астрологи вважають, що Молодик у знаку Рака негативно позначиться на шлюбі через відсутність гармонії і порозуміння в сім’ї. Також, у одружених в цей день, може з’явитися багато недоброзичливців.

Календар весілля 2020 рік: сприятливі і несприятливі дні на серпень

Календар весілля 2020 рік: сприятливі і несприятливі дні

Сприятливі дні для весілля у серпні 2020 року

6 серпня: поєднання знаку Риб і спадаючого Місяця символізують гармонію жіночого і чоловічого початку. Енергетика дня буде сприяти весіллю і веселому спілкуванню з родичами і друзями.

11 серпня: спадаючий Місяць у сузір’ї Тільця зробить день чудовим для заходів і весілля. Діти, які будуть народжені у шлюбі, взятому 11 серпня, будуть талановитими, успішними і матимуть добру вдачу.

19 серпня: Молодик у знаку Діви зробить цей день гарним для того, щоб побратися. Астрологи вважають, що шлюб цього дня буде наповнений пристрастю і одночасно – взаєморозумінням у подружжі. Якщо і будуть сварки чи конфлікти, вони швидко сходять нанівець.

Несприятливі дні для весілля у серпні 2020 року

3 серпня: Повний Місяць у знаку Водолія може негативно позначитися як на весіллі, так і потім на подружньому житті молодят. Це може трапитися через відсутність порозуміння у подружжя.

28 серпня: зростаючий Місяць у сузір’ї Козерога принесе багато випробувань молодому подружжя, які буде складно подолати, зберігши сім’ю. Астрологи радять нареченим не ризикувати і призначити іншу дату для взяття шлюбу.

Календар весілля 2020 рік: сприятливі і несприятливі дні у вересні

Календар весілля 2020 рік: сприятливі і несприятливі дні
Модна весільна сукня 2020

Сприятливі дні для весілля у вересні 2020 року

1 вересня: якщо укладати шлюб на зростаючий Місяць у знаку Водолія, молодята залучать у своє життя кохання, розуміння і здатність залагоджувати будь-які конфлікти.

16 вересня: остання доба спадаючого Місяця у сузір’ї Діви. Астрологи вважають, що шлюб, взятий в цей день, створить дуже міцні, серйозні та тривалі відносини. Вони будуть наповнені щирістю і теплом.

28 вересня: зростаючий Місяць у сузір’ї Водолія, як і 1 вересня, принесе багато щастя і радості в особисте життя. Тому варто запланувати дату шлюбу на цей день. Це дуже яскравий і сприятливий день для створення сім’ї.

Неприятливі дні для весілля у вересні 2020 року

2 вересня: Місяць перебуває у сузір’ї Риб. Союз, укладений в цей день, буде напруженим з різноманітними проблемами. Після сварок розпалити кохання буде дуже складно.

21 вересня: зростаючий Місяць у сузір’ї Скорпіона зробить цей вересневий день не дуже сприятливий, бо Місяць поєднується зі стихією Води. саме тому астрологи радять не планувати весілля на 21 вересня 2020 року.

Календар весілля 2020 рік: сприятливі і несприятливі дні на жовтень

Календар весілля 2020 рік: сприятливі і несприятливі дні

Сприятливі дні для весілля у листопаді 2020 року

9 жовтня: спадаючий Місяць у знаку Рака, астрологи вважають це гарний день, щоб планувати весілля.

13 і 14 жовтня: спадаючий Місяць у сузір’ї Діви – це два дня удачі. Якщо одружитися в ці два осінні дні, то такий шлюб буде тривалим і фінансово вдалим.

29 жовтня: останній день зростаючого Місяця в знаку Овна стане для молодят знаковим. Ваш шлюб буде приємним і гармонійним, позбавлений забобонів.

Несприятливі дні для весілля у жовтні 2020 року

2 жовтня: повний Місяць в Овні – це несприятливий день для будь-яких нових справ, особливо для таких важливих, як одруження. Тому що такий союз буде наповнений сварками і непорозуміннями.

8 жовтня: Зростання Місяця в Близнюках означає, що шлюб може бути стабільним, але саме торжество виявиться під загрозою зриву. Без проблем пройти таке весілля не зможе.

Календар весілля 2020 рік: сприятливі і несприятливі дні у листопаді

весілля у листопаді

Сприятливі дні для весілля у листопаді 2020 року

1 і 2 листопада: Місяць у знаку Тільця допоможе молодому подружжю зробити їх відносини міцніше і яскравіше. Весілля на початку місяця добре відобразиться на Ваших спільних успіхах.

16 листопада: Місяць у знаку Стрільця допоможе шлюбу, який відбудеться в цей день, бути міцним. Сприятливий день для весілля, виїзної церемонії і початку медового місяця.

25 і 26 листопада: зростаючий Місяць в знаку Овна астрологи вважають хорошим знаком для тих, хто планує весілля на ці дні. Навіть спонтанність рішення про взяття шлюбу не завадить цьому.

Несприятливі дні для весілля у листопаді 2020 року

13 листопада: вважається, що п’ятниця і 13 число – дуже погана прикмета для справ цього дня, що віщують велику небезпеку. Спадаючий Місяць у Терезах – також поганий Знак. Забобонним людям краще перенести урочистості.

30 листопада: часткове місячне затемнення в цей день може залишити на коханні молодят темну мітку невдач і проблем. Тому астрологи не радять планувати на цей день офіційну реєстрацію шлюбу.

Календар весілля 2020 рік: сприятливі і несприятливі дні у грудні

Календар весілля 2020 рік: сприятливі і несприятливі дні
Сприятливі і несприятливі дні для весілля у грудні 2020 року

Сприятливі дні для весілля у грудні 2020 року

2, 3 і 4 грудня: спадаючий Місяць в знаку Рака астрологи назвали ідеальним часом для закоханих, які планують офіційно скріпити вій союз. Такий шлюб буде наповнений коханням, гармонією і порозумінням.

17 грудня: зростаючий Місяць у сузір’ї Водолія принесе молодятам щастя і злагоду. У такій сім’ї будуть панувати добро і гармонія.

28 грудня: зростаючий Місяць у сузір’ї Близнюків зробить шлюб яскравим і неординарним. Астрологи передбачають великий шанс, що таке подружжя проживе щасливо разом все своє життя.

Несприятливі дні для весілля у грудні 2020 року

14 грудня: дуже поганий день для весілля, адже 14 числа відбудеться повне сонячне затемнення. Краще відкласти урочистості на інший день.

30 грудня: Повний місяць у Раку – вкрай негативний день. Велика ймовірність зробити помилку, яка може зірвати все свято.

Фахівці індустрії моди пропонують ідеї для молодят і їх родичів:

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст