ГоловнаАрхівКалендар стрижки травень 2022 і фарбування волосся за місячним календарем

Календар стрижки травень 2022 і фарбування волосся за місячним календарем

Навесні все омолоджується природним чином. Календар стрижки на травень 2022 року і фарбування волосся за місячним календарем у сприятливі дні, допоможуть покращити свій зовнішній вигляд. Фахівці нагадують про особливості догляду за волоссям у весняні дні, з якими варто обов’язково ознайомитися

Календар стрижки травень 2022 і фарбування волосся за місячним календарем

Місячний календар вказує не лише сприятливі дні для городників, а й найкращі дні, нейтральні і заборонені для стрижок і фарбування.

Якщо ви не плануєте робити кардинальну стрижку, варто хоча б підстригти кінчики волосся, щоб освіжити зачіску. За місячним календарем є три групи днів, які підказують коли і що робити

сприятливі дні

 • найкращі дні, тому що після зрізаного волосся зачіска буде радувати, а ще езотерики вважають, що в такий день можна отримати додатковий зиск;

несприятливі дні

 • в такі дні краще взагалі не турбувати волосся – ні для стрижки, ні для фарбування, тому що результат змусить розчаруватися, а ще зрізане волосся може зурочити;

нейтральні дні

 • на думку фахівців, в такі дні н волосся немає суттєвого впливу від небесних світил. Звичайно, певні застереження існують, наприклад, що волосся росте повільніше, або рекомендуються фарбувати лише натуральними фарбниками в певні кольори. Але остаточно рішення ви приймаєте самостійно, не боячись негативних наслідків..

Сприятливі дні для стрижки

 • 4, 9, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 26, 27, 31 травня 2022

Не рекомендовані дні для стрижки

 • 1, 2, 3, 7, 8, 10, 11, 15, 16, 21, 23, 25, 28, 29, 30 травня 2022

Нейтральні дні, коли робити стрижку чи ні, ви вирішуєте самостійно

 • 6, 12, 22, 24 травня 2022 року.

Місячний календар краси вказує сприятливі дні вказує коли фарбувати волосся в травні 2022

За місячним календарем не завжди гарні дні для стрижки будуть такими ж і для фарбування волосся і навпаки. Тому, треба звертати увагу на дати

Коли фарбувати волосся в травні

 • 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 28, 29, 31 травня 2022 року

Коли не можна фарбувати волосся в травні 2022

 • 2, 4, 5, 6, 20, 21, 25, 26, 27, 30 травня

Нейтральні дні

 • 1, 3, 8, 22 травня 2022 року

Календар стрижки травень 2022 і фарбування волосся: особливості догляду за волоссям навесні

Незважаючи на те, що зимовий сезон нарешті закінчився, шкода від сухого повітря та перепаду температур залишається. Весна і літо — приємні зміни, але зміна клімату може завдати великої шкоди вашому волоссю, якщо ви не докласти певних зусиль по догляду за ним.

Фахівці дали кілька простих порад, як зробити волосся здоровим

Менше маніпуляцій з гарячими інструментами

 • весна може бути прекрасним часом, щоб дозволити волоссю виглядати було більш природним. Фахівці радять зменшити кількість маніпуляцій, видування та / або використання перукарських «утюжків». Якщо потрібно випрямити волосся, слід скористатися термозахисним спреєм, перш ніж використовувати гарячий інструмент, щоб запобігти тепловому пошкодженню волоссю.

Висушування повітрям

 • весна – чудовий час, щоб дати волоссю відпочити від сушіння феном і використання гарячих інструментів. Дайте волоссю висохнути природним шляхом і подивіться, чи сподобається вам результат.

Кінчики волосся

 • регулярне підрівнювання кінчиків волосся — чудовий спосіб зберегти форму зачіски і здоровий вигляд волосся. Крім того, регулярна стрижка кінчиків зменшує ризи появи посіченого волосся.

«Пухнастість»

 • зміна погоди після холодної пори року сприяє тому, шо кучеряве волосся може ще більше завиватися у кудрі, що може декого дратувати. Боріться з пухнастістю за допомогою сироватки проти пухнасті. Нанесення сироватки на вологе волосся допоможе «запечатати» вологу та розгладити кутикулу. Що стосується укладки, слід використовувати більш легкі препарати для цього – гелі, креми та муси.

Раціон

 • висловлювання «Ми те, що ми їмо», має багато підтверджень. Фахівці наполегливо радять слідкувати за своїм харчуванням, особливо, якщо ви помітили погіршення стану волосся.

Рекомендується обов’язково вживати їжу, яка багата на поживні речовини, що сприяє зростанню волосся та його здоров’ю

 • Омега-3 (міститься в лососі та авокадо) допомагають волоссю стати блискучим і м’яким;
 • ягоди містять вітамін С, який виробляє колаген, який значно зміцнює волосся;
 • дині, солодка картопля, морква та темні листові овочі є відмінним джерелом бета-каротину, і ваше тіло перетворює цю сполуку на вітамін А. Відомо, що вітамін А сприяє загальному здоров’ю волосся.

Догляд за волоссям: корисні поради

Короткі стрижки 2022: модні тренди, ідеї з фото для тонкого і густого волосся

Модний колір волосся 2022-2023: фарбування волосся за світовими трендами

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст