ГоловнаАрхівКалендар стрижки серпень 2022 вказує сприятливі дні за місячним календарем

Календар стрижки серпень 2022 вказує сприятливі дні за місячним календарем

Щоб отримати гарну нову зачіску, рекомендуємо місячний календар стрижки на серпень 2022 року, який вказує сприятливі дні за місячним календарем. Також він називає дати несприятливих днів для зміни зачіски і нейтральні дні, коли ви самі вирішуєте чи варто стригти волосся

Календар стрижки на серпень 2022 вказує сприятливі дні за місячним календарем та називає несприятливі дні і нейтральні

Як показує місячний календар краси, перші дні серпня найбільш сприятливі для стрижки. Але й протягом місяця буде чимало таких днів, навіть є дні, коли всі варіанти екстравагантної стрижки будуть вдалими.

Сприятливі дні для стрижки в серпні 2022

  • 1, 2, 3, 4, 9, 11, 14, 17, 19, 21, 22, 24, 29, 31 серпня

Якщо ви хочете кардинально змінити свій образ, зробіть стрижку 17 та 19 серпня – це найкращі дні за місячним календарем для вдалих експериментів з волоссям.

Коли не варто стригти волосся і чому за місячним календарем на серпень 2022?

Місячний календар краси на серпень вказує і несприятливі дні, коли зрізане волосся або буде погано слухатися чи почне хворіти. Або ж нова стрижка, навіть, залучить негаразди у ваше життя. Тому в названі нижче дати краще уникати стригти волосся, навіть рівняти кінчики не слід

Несприятливі дні в серпня 2022, коли не слід робити стрижку

  • 5, 7, 8, 10, 12, 13, 16, 18, 20, 23, 25, 26, 27, 28 серпня

Коли нейтральні дні серпня 2022 для стрижки волосся

За місячним календарем є й нейтральні дні для стрижки. Тобто вплив Місяця і зодіаків мінімальний, і тому ви самі вирішуєте чи варто сьогодні зрізати своє волосся. Або ж в нейтральні дні поганого нічого не буде, просто, наприклад, волосся може довго відростати. Але це й не погано, якщо ви зробили модельну стрижку і треба, щоб форма зачіски довго трималася та не відростала.

Нейтральні дні для стрижки в серпні

  • 6, 15, 30 серпня 2022 року.

Місячний календар стрижки на серпень 2022 розписав всі дати місяця, вказавши коли сприятливі дні для нової зачіски, несприятливі та нейтральні. Отже ви можете планувати свій похід до перукаря у відповідний день за місячним календарем.

Приклади з фото варіантів стрижки на коротке волосся, можуть допомогти змінити образ.

Яку зачіску можна зробити на тонке волосся? – ідеї з фото

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст