ГоловнаАрхівКалендар стрижки липень 2022 називає сприятливі дні за місячним календарем

Календар стрижки липень 2022 називає сприятливі дні за місячним календарем

Місяць і його фази, знак зодіаку мають вплив не тільки на рослини і догляд за ними, а й на нашу зовнішність, здоров’я, волосся тощо. Плануючи відвідини салону краси, варто це враховувати. Календар стрижки на липень 2022 називає сприятливі дні за місячним календарем, коли найкраще стригти волосся. Крім цього, можна дізнатися дати, коли краще не змінювати зачіску

Календар стрижки липень 2022 називає сприятливі дні за місячним календарем, несприятливі дні і нейтральні

Як вже зазначалося, в липні ми маємо сприятливі дні для стрижки волосся, несприятливі – коли не слід взагалі брати в руки ножиці і нейтральні – ви самі вирішуєте чи стригтися.

Звертаємо увагу, що найбільше сприятливих для стрижки днів припадає на другу половину місяця. Враховуйте, плануючи відвідини свого майстра перукаря.

Сприятливі дні, коли стригти волосся в липні

  • 1, 3, 9, 14, 16, 17, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 30 липня 2022

Якщо стригтися в несприятливі дні за місячним календарем, то крім невдалої зачіски, неслухняного волосся, ще можна залучити в своє життя неприємності, негатив та хвороби. Тому, краще викреслити наведені нижче дати зі свого щоденника відвідування салону краси.

Несприятливі дні для стрижки в липні

  • 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 18, 19, 20, 28 липня 2022 року.

В нейтральні дні рішення чи варто стригти волосся приймаєте ви самостійно. Фахівці зазначають, що в такі дні вплив Місяця і знаків мінімальний. Проте в нейтральні дні, якщо є така можливість, стрижку краще відкласти, щоб просто не ризикувати. Зате в цей час можна проводити лікувальні процедури, наприклад, масаж голови або маски для волосся.

Нейтральні дні для стрижки

  • 2, 4, 21, 22 липня 2022 року.

Маючи детальний календар стрижки на кожен день липня 2022 року, ви можете заздалегідь спланувати відвідування свого майстра перукаря.

Маски для волосся з вітаміном В робимо вдома

Приклади з фото варіантів стрижки на коротке волосся, можуть допомогти змінити образ.

Яку зачіску можна зробити на тонке волосся? – ідеї з фото

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст