ГоловнаАрхівКалендар фарбування волосся вересень 2022 в сприятливі дні за місячним календарем

Календар фарбування волосся вересень 2022 в сприятливі дні за місячним календарем

Не всі, але багато жінок змінюють колір волосся чи кардинально, чи підфарбовують корені або додають більш насиченого відтінку своєму натуральному кольору волосся. Календар фарбування волосся на вересень 2022 року радить це робити в сприятливі дні за місячним календарем і називає ці найкращі дати. Також місячний календар краси вересня вказує несприятливі дні, коли не слід фарбуватися та нейтральні дні

Місячний календар фарбування волосся вересень 2022: цікаві факти і прикмети про колір волоссяМісячний календар фарбування волосся вересень 2022: цікаві факти і прикмети про колір волосся

З давніх часів волосся на голові вважалося провідником енергії з космосу. Жінки з довгим волоссям носили коси та ховали своє волосся під хустками та головними уборами, щоб зберегти свою енергію. І в дані часи багато жінок використовували фарбу, змінювали свій колір волосся, змінюючи характер і долю. Досі існує думка, що, якщо змінити свій колір волосся, то зміниться і твоє життя.

Сучасні жінки також використовують цей прийом, кардинально фарбуючи волосся. Якщо вам не вистачає будь-яких якостей у своєму характері, або ви хочете повністю змінити життя та відношення до вас людей, то чи не краще пофарбувати волосся у потрібний колір?

Чорний колір волосся

  • вказує на сильний характер, рішучість і розважливість. Якщо вам не вистачає всіх цих якостей, спробуйте стати брюнеткою. Ваш характер зміниться, і ви самі відчуєте, що все почало змінюватись.

Темно-русяве волосся

  • такий колір волосся характерний для людей з високим рівнем інтелекту і гнучким розумом. Вони практичні, організовані та амбітні.

Русе волосся

  • притаманне людям з доброю та м’якою вдачею. Це колір волосся наділяє жінку великодушністю та щедрістю.

Каштанове волосся

  • характерне для творчих натур, що володіють до того ж лідерськими якостями та чарівністю.

Біле волосся

  • колір волосся блонд – ознака того, що характер цієї жінки подвійний: вона випромінює доброту і скромність, і разом з тим – гордість і нахабство.

Червоне волосся

  • людина, яка обрала такий колір волосся має гарячий темперамент, готова на все, заради своєї мети. Це сильні та некеровані люди.

Руде волосся

  • рудий колір здавна вважалося ознакою чаклунства. Рудих жінок спалювали на багатті і наражали на вічні муки. Рудим кольором волосся, як правило, мають нещирі та лицемірні люди.

Календар фарбування волосся вересень 2022 в сприятливі дні за місячним календарем, несприятливі і нейтральні дні для зміни кольору волоссяКалендар фарбування волосся вересень 2022 в сприятливі дні за місячним календарем, несприятливі і нейтральні дні

Як і в місячному календарі стрижки на вересень, календар фарбування рекомендує вибирати дати сприятливих днів для зміни кольору волосся. Якщо ви не змогли саме в ці дні, тоді можна фарбуватися і в нейтральні дні. Проте, в нейтральні краще проводити різноманітні відновлювальні косметичні процедури для волосся. Вкрай небажано змінювати колір в несприятливі дні, тому що вам може не сподобатися колір, або фарба буде швидко змиватися, чи, навіть, можна залучити неприємності в своє життя.

Сприятливі дні фарбування волосся у вересні 2022 за місячним календарем

  • 5, 8, 10, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 22, 25, 28, 29, 30 вересня

Несприятливі дні змінювати колір волосся

  • 1, 3, 4, 7, 11, 15, 23, 24, 26 вересня 2022

Нейтральні дні для фарбування волосся вказує місячний календар краси вересень 2022

  • 2, 6, 9, 16, 21, 27 вересня 2022

Календар стрижки вересень 2022: сприятливі дні вказує місячний календар

Модний колір волосся 2022-2023: фарбування волосся за світовими трендами

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст