ГоловнаАрхівЧи чекати нам сніг в новорічну ніч вже розповіли синоптики

Чи чекати нам сніг в новорічну ніч вже розповіли синоптики

Якою буде погода на Новий Рік 2020/2021? Синоптики ще восени передбачали теплу зиму. Звичайно, довгострокові прогнози не завжди справджуються, але грудень дійсно теплий. Чи дочекаємося ми снігу і морозу в новорічну ніч?

Якою буде погода на новорічні свята 2020-2021?

Грудень, як і очікували синоптики, теплий. За прогнозом він таким буде  аж до святкування Святого Миколая. Останню декаду грудня навіть назвали «зимовим бабиним літом», тому що аномальне тепло зводить нанівець мрії про сніг і мороз.

На цю зиму фахівці прогнозували не тільки відсутність снігу, а натомість очікували на крижані дощі. Це красиве природне явище, але небезпечне для городників і садівників. Ці прогнози теж справдились – минулий тиждень в Україні була ожеледиця с дощами.

І вдень, і майже завжди вночі, за прогнозом синоптиків, у грудні переважатиме плюсова температура повітря і далі. Показники термометра наприкінці грудня будуть коливатися біля 0 градусів.

Якою буде погода на Новий Рік 2021 за прогнозами синоптиків: чи прийде похолодання і сніг в Україну?

Відповідає прогноз погоди: на жаль, ні. В Україну прийшов теплий антициклон і  в новорічну ніч нас чекає плюсова температура з дощем. 

Але вже на початку січня в Україну прийде похолодання. Холодні маси повітря дійдуть до нас після 31 грудня 2020 року. А в період з 2 по 3 січня 2021 року можливе пониження температури до -2 морозу вдень і до -4 морозу вночі з випаданням снігу Тож, сподіваємось на те, що Різдво ми зустрінемо зі снігом і легким морозом!

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст