ГоловнаАрхівЯкі молитви читати на Покров Пресвятої Богородиці 14 жовтня

Які молитви читати на Покров Пресвятої Богородиці 14 жовтня

Велике свято Покров Пресвятої Богородиці відзначається 14 жовтня. Це неперехідне свято, тобто має постійну дату, яка не змінюється. Які молитви читати на Покров Пресвятої Богородиці 14 жовтня? В цей день прийнято молити Божу Матір про сімейне щастя, здоров’я і народження діточок.

Які молитви читати на Покров Пресвятої Богородиці 14 жовтня: тексти молитов про сімейне щастя і благополуччя родини

«О, Пресвята Діво Маріє, прийми молитву цю від мене, негідної слуги Твоєї, і вознеси її до Престолу Бога Твого Сина, нехай милостивий він буде прохання нашим. Прибігаю до Тебе як до Заступниці нашої: почуй нас, що моляться Тобі, покрий нас покровом Твоїм, і випроси у Бога Сина Твого нас всіх благ: подружжю любов та злагоду, дітям послуху, скривдженим терпіння, скорботним благодушності, всім нам дух розуму і благочестя, дух милосердя і лагідності, дух чистоти і правди.

Збережи мене від гордості й самолюбства, дай же мені охоту до працьовитості і благослови труди мої. Як Закон Господа, Бога нашого наказує людям в чесному подружжі жити, то приведи мене, Матір Божа до нього, не для догоджання бажанню моєму, а для виконання призначення Отця нашого Святого, бо Він Сам сказав: недобре чоловікові бути одному і, створивши йому жінку на помічницю, благословив їх рости, множитися і населяти землю. Амінь.»

Захисна Молитва до Покрови Пресвятої Богородиці

Яку молитву читати на Покров Пресвятої Богородиці 14 жовтня, щоб вийти заміж, текст молитви

Молитва на Покрову Пресвятої Богородиці, щоб вийти заміж

«О, Пресвята Діва Марія, прийми молитву цю від мене, негідною слуги Твоєї, і принесеш її ко Престолу Бога Сина Свого, щоб милостивий він буде прохань нашим. Вдаюся до Тебе як до Заступниці нашої: почуй нас, що моляться Тобі, покрий нас покровом Твоїм, і виблагай у Бога Сина Твого нам всіх благ: подружжю любові да згоду, дітям слухняності, скривдженим терпіння, скорботним благодушності, всім же нам дух розуму і благочестя , дух милосердя і лагідності, дух чистоти і правди.

Пресвята Богородиця, вислухай смиренну молитву з глибини дівочого серця мого: дай мені чоловіка чесного й побожного, щоб ми в любові з ним і згоді прославляли Тебе, милосердного Бога: Отця, і Сина, і Святого Духа, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.»

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст