ГоловнаАрхівАктуальні ідеї дизайну чохлів для смартфонів: ТОП-10 цікавих трендів

Актуальні ідеї дизайну чохлів для смартфонів: ТОП-10 цікавих трендів

Смартфон завжди поруч і хочеться, щоб він виглядав цікаво і радував око. Пропонуємо подивитися актуальні на даний момент ідеї дизайну чохлів для смартфонів, які допоможуть вам вибрати цікавий варіант для подарунка або для себе. Модні тренди дизайну чохлів для смартфонів допоможуть зорієнтуватися і вибрати щось цікаве з великої кількості пропонованих готових принтів для чохлів чи замовити індивідуальний чохол для вашого помічника.

Цікаві ідеї дизайну чохлів для смартфонів на кінець 2020 року

Ідея 1: Геометричні фігури в пастельних тонах

Геометричні візерунки давно в тренді, але основна ідея дизайну чохлів в цьому році – елегантні пастельні кольори.

Ідея дизайну 2: Акварельний абстрактний малюнок в пастельних тонах

Акварельний малюнок –  тренд дизайну чохлів для смартфонів вже 2 роки. Але зараз дизайнери віддають перевагу абстрактним малюнкам.

Ідея 3: Зображення очей людини чи тварини в різних стилях

Дуже виразний тренд дизайну чохлів. Зображення очей можуть бути в різних стилях – від мультиплікаційного до реалістичного.

Ідея дизайну 4: Голографічне об’ємне зображення

Це теж традиційна ідея дизайну чохлів для смартфонів. Але в цьому році перевагу віддають не дуже вираженим, помірним кольорам.

Ідея 5: Реалістична текстура дорогоцінного чи напівкоштовного каменю

Коштовні камені – новий тренд дизайну чохлів для смартфонів. Особливо актуальні чохли з реалістичними зображеннями напівкоштовних каменів.

Ідея дизайну 6: Абстрактний реалістичний масляний живопис

Дизайн чохлів для смартфонів з принтом у вигляді абстрактної олійного живопису з’явився з тренду робити подібні чохли своїми руками. Ідея цікава і імітує ручну роботу.

Ідея дизайну 7: Яскраві металеві блискітки

Блискітки і стрази постійно очолюють  топ ідей дизайну для чохлів смартфонів. У цьому році модним було робити акцент на металевій текстурі.

Ідея дизайну 8: Об’ємні реалістичні зображення солодощів

Солодощі – відносно нова ідея дизайну чохлів для смартфонів. Основна особливість – зображення повинне бути об’ємним і реалістичним – щоб телефоном начебто хотілося б поласувати.

Ідея дизайну 9: Акварельні квіткові малюнки на прозорому фоні

Квіти в дизайні чохлів завжди в тренді. В цьому році особливість дизайну чохлів з квітами – ніжний акварельний стиль на прозорому тлі.

Ідея дизайну 10: Складний орнамент в стилі етно

Новий тренд дизайну чохлів для смартфона – це варіант поширених простих орнаментів. Але зараз модним є використовувати складні графічно, об’ємні малюнки.

Бажаємо вибрати собі той варіант дизайну, що вам більш пасує і подобається. Актуальні ідеї дизайну чохлів для смартфонів вам в цьому допоможуть.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст