ГоловнаАрхівГороскоп липень 2021: Водолій має непростий місяць в особистому житті

Середина літа буде досить непростою для представників знаку Водолій, на що вказує гороскоп на липень 2021. В першу чергу астрологи дають застереження на сферу особистого життя і радять звернути пильну увагу на своє здоров’я Водолія.

Гороскоп липень 2021 Водолій: сприятливі і несприятливі дні для Водолія та загальний прогноз подій на середину літа

Астропрогноз для Водолія на липень 2021

Липень 2021 року для більшості представників знаку Водолій – період напруженої роботи. Не все буде приємно, але бажано використовувати цей час по максимуму для досягнення своїх цілей. Це час для активної роботи і виконання своїх обов’язків, але несприятливий для здоров’я.

Водолій повинен використовувати цей час якомога ефективніше для досягнення своїх цілей і реалізації хороших моментів, які можуть з’явитися в першій декаді липня.

Перша декада липня – вдалий час для вирішення поставлених завдань, оскільки організаторські здібності Водолія допоможуть йому перекласти частину своїх турбот на чужі плечі. При цьому Водолію буде легше вирішувати побутові проблеми, вести переговори з близькими, а спільні цілі і проблеми можуть стати об’єднуючими і зміцнять відносини.

В другій декаді липня 2021 року Водоліям доведеться більше покладатися на себе, свою інтуїцію. Багато цілей, які раніше здавалися легкодосяжними, можуть «зависнути». Тільки завдяки увазі й акуратності, Водолій зможе поступово, але вірно вибудовувати відносини з оточуючими, а також відкривати для себе нові можливості.

Можливість швидко заробити, яка з’явиться у багатьох представників цього знаку Зодіаку, може відволікти їх від повсякденних обов’язків, що спричинить додаткові труднощі. Гороскоп на липень зазначає, що Водолій в скрутну хвилину може розраховувати на заступництво і допомогу, що дозволить уникнути багатьох проблем.

У той же час чарівність, артистизм, комунікабельність сприятимуть зростанню популярності Водолія. Ці риси характеру допоможуть налагодити легкі зв’язки, фліртувати, хоча деякі розваги та задоволення можуть вдарити їх по кишені. Артистизм і творчі таланти Водолія можуть дуже яскраво проявити себе і підвищити його популярність, сприяти успіху.

Багато Водолії зможуть налагодити контакти з дітьми, хоча будуть відсторонені від деяких домашніх обов’язків. Можливо, буде необхідність доглядати за кимось. Не виключено, що на роботі Водолій буде ухилятися від якоїсь нудної рутини.

Кінець другої декади липня 2021 року – час підготовки Водолія до наступного творчого піднесення, яке можливе після 22-го.

Багато Водоліїв будуть жадати нового кохання, прагнути до партнерських відносин і ділових стосунків. Це сприятливий період для зростання популярності, зміцнення соціального статусу, в якому Водолії в третій декаді повинні бути дуже активні, особливо до 27 числа.

Будь-які зустрічі, обговорення планів, спілкування і контакти можуть мати далекосяжні наслідки, а також залучать до Водолія цікавих творчих людей.

Після 30 липня 2021 року Водоліям потрібно бути стриманішим і обачнішими у виборі партнерів, тому що в будь-яких відносинах починається період конфліктів і проблем.

Водоліям, народженим 29-31 січня, в липні 2021-го, доля може влаштувати випробування сили волі і здатності долати несподівані перешкоди. Керувати ходом справ буде дуже складно, і буде потрібно більше свободи, ніж в попередні роки.

Важлива тема місяця для Водолія – здоров’я

Водолій давно не зважав на самопочуття, а тепер організм може нагадувати про себе. Якщо у вас є які-небудь симптоми, які турбують, вам слід звернутися до лікаря і пройти обстеження, щоб встановити точний діагноз.

В особистому житті гороскоп на липень 2021 року передбачає Водоліям зміни в коханні і загалом – бурхливий час.

Місяць небезпечний різкими діями. Не варто розривати відносини відразу і прагнути розійтися.

Наприклад, Водолій можете зробити невелику перерву, щоб розвіяти сумніви. В цей період вирішиться їх подальша доля або доля їх пари. Самотні представники Водолія, як жінки, так і чоловіки, знайдуть шанувальника. Відносини з ним виникнуть, якщо вони першими проявлять ініціативу. Водолій, який перебуває в союзі, буде непостійним в поглядах на майбутнє пари. Ті, хто втратять віру, розірвуть союз.

Третій тиждень липня 2021 року – хороший час для Водоліїв, народжених 1-5 лютого. Підвищений шарм допоможе зав’язати дружні стосунки з цікавими людьми, відвідувати вечірки і офіційні прийоми. Призначені на ці дні побачення, сподобаються практично кожному Водолію.

Водолії, народжені 5-12 лютого, зможуть чудово відпочити в третій декаді липня 2021 року. Особиста чарівність і вміння з розумінням ставитися до потреб інших приверне до вас загальну увагу і прихильність, створить прекрасні умови для заняття мистецтвом.

  • Сприятливі дні для Водолія в липні 2021 року: 2, 7, 11, 17, 21, 26, 30.

  • Несприятливі дні для Водолія в липні 2021 року: 4, 9, 14, 19, 23, 28

Гороскоп на липень 2021 для Водолія прогнозує сприятливий період для роботи і бізнесу

Астропрогноз Водолія
Люди-Водолії чудово впораються з роботою, але не слід піддаватися на провокації

Місяць чудово підходить для пошуку нової роботи або набору співробітників. Можливо, у Водолія з’являться корисні і цікаві ідеї щодо того, як можна розширити бізнес або модернізувати робочий процес, зробивши його більш продуктивним. Гороскоп на липень 2021 вважає, що багато представників Водолія можуть чекати найближчим часом хороших новин щодо нової роботи або необхідних документів для ведення бізнесу.

Водоліям випаде вдалий шанс спробувати себе в ролі боса. Швидше за все, вам доведеться поєднувати роботу з керівною посадою. Багатьом колегам такий збіг обставин не сподобається. Швидше за все, вам будуть дуже заздрити. Не звертайте на це уваги.

Водолій чудово впорається з покладеними на нього обов’язками і будете помітно виділятися серед співробітників.

Завдяки своїм здібностям і вмінням співпрацювати, Водолій має всі шанси зайняти престижну посаду, про яку давно мріяв. Правда, ваші очікування не співпадуть з реальністю. Доведеться багато працювати і пожертвувати особистим життям. Зрештою, інша половинка змириться з такою ситуацією, тим більше заробіток Водолія буде гідним, щоб утримувати сім’ю.

Застереження для Водолія: не варто вплутуватися в конфлікти і суперечки на роботі, тому що в результаті Водолія можуть визнати винними і відразу всі сторони конфлікту.

Краще залишитися в стороні і почекати, поки все вляжеться само собою.

Кінець липня буде більш спокійним, можна буде багато чого довірити надійним співробітникам і спокійно піти у відпустку. Деяким Водоліям навіть набридне робота, і вони захочуть якомога швидше повернутися до своїх особистих справ.

Гороскоп липень 2021 Водолій: кохання і особисте життя

Астрологи дали прогноз для Водолія
Особисте життя буде буремним, як в сімейного Водолія, так і в самотнього

У липні 2021 року гороскоп обіцяє Водоліям любовні випробування, які під силу не кожному. Доля дасть їм шанс самостійно вибрати своє майбутнє. Водолій буде відчувати невпевненість у правильності своїх дій. Цей знак Зодіаку не може так легко переступити через свою гордість і буде мучити себе через спалах нових почуттів. Ті Водолії, хто не збилися з правильного шляху в цій метушні подій, знайдуть гармонію і спокій.

На початку місяця самотні Водолії відчують себе привабливими і затребуваними у протилежної статі. Вони будуть ходити на побачення і розважатися з новими знайомими. У другій декаді липня 2021 вони дізнаються, що за їх життям уважно стежить людина, яка хоче з ними познайомитися. Якщо вони вирішать переступити через свої принципи і першими запросять його на побачення, то не виключено, що зав’яжеться новий роман.

Водолій, який перебуває в стосунках, буде переживати через непорозуміння з коханою людиною. Представники цього знаку спишуть ці негаразди на нервозність або на проблеми в роботі з партнером. Їм захочеться стабільності, сімейного тепла і затишку. Однак нові сварки повернуть їх до думок про розставання, про які вони не раз замислювалися. В особистому житті у вільних Водоліїв може бути чорна смуга, тому що партнери не розуміють один одного. Виною всьому є те, що Водолій в липні 2021 року зможе дозволити собі повеселитися на стороні. Легковажне ставлення до партнерських стосунків вам дорого обійдеться.

Не поспішайте і гарненько подумайте про своє рішення розлучитися.

Водолій, у якого є сили пережити кризу і почати все спочатку, можуть розраховувати на гарне майбутнє в парі. А деякі представники цього знаку Зодіаку, які легковажать стосунками, до кінця місяця знову опиняться у вільному пошуку.

Одружений представник Водолія може захопитися новими знайомствами. Деяким з них може здатися, що це саме та людина, заради якого вони готові покинути сім’ю і почати життя з нуля. Існує ймовірність, що Водолій захоче віддатися своїй пристрасті і розірве свій шлюб або продовжать таємно зустрічатися зі своїм коханим, вдаючи з себе зразкову дружини або чоловіка.

Добре подумайте про наслідки своїх дій і рішень.

Деякі сім’ї Водолія поринуть в старі образи. Вас поглине ревнощі і почуття власності. Без будь-яких доказів ви будете звинувачувати в невірності другу половину, що сильно зіпсує ваші стосунки. Вам слід більше довіряти членам вашої родини і дати їм можливість говорити і пояснювати.

Гороскоп липень 2021: Водолій повинен потурбуватися про своє здоров’я

астропрогноз Водолія
Представники Водолія повинні попіклуватися про своє здоров’я

У липні Водолію загрожує великий ризик погіршення здоров’я. Через активної життєвої позиції вони вичерпають свої сили і енергію. Не виключені травми під час активного відпочинку на воді та піших походів. Гороскоп радить подбати про своє здоров’я, щоб уникнути серйозних хвороб. Дозвольте собі трохи відпочити і набратися сил.

Гороскоп на липень рекомендує в цьому місяці пройти планове медичне обстеження – тепер воно буде максимально інформативним і корисним.

Якщо по результатам виникнуть якісь питання чи занепокоєння, Водолій у липні 2021 роки зможе проконсультуватися з фахівцями і отримати вичерпну інформацію. При необхідності може буде пройти курс відповідного лікування.

Зараз найкращий час для очищення свого тіла. Візьміть участь у відновленні печінки і нирок. Можна поїхати у профільний санаторій або пройти необхідний курс в денному стаціонарі в поліклініці. Кілька підтримуючих систем зроблять вас новою людиною.

Водолій повинен полишити шкідливі звички. Адже падіння і навіть більше вживання алкоголю, зведуть ваші зусилля нанівець.

Для краси і бадьорості буде добре, якщо Водолій буде займатися фітнесом або іншими кардіо активностями (без великих навантажень). Це поліпшить кровообіг, позбавить від проблем зі спиною і ви забудете про головний біль. Головне – не кидати заняття після кількох тренувань. В першу чергу потрібно розвивати силу волі.

Головна порада для Водолія на липень 2021, яку дає гороскоп

Навчіться залишати в минулому те, що для вас не має значення. Не женіться за людьми або подіями, які у вас забирає доля.

Гороскоп на липень 2021 для знаку Зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Ви не можете копіювати текст