ГоловнаАрхівФарбування волосся в грудні 2021 за місячним календарем у модні кольори зими...

Фарбування волосся в грудні 2021 за місячним календарем у модні кольори зими 2021-2022

Готуючись до зустрічі Нового року 2022, вибравши зачіску, можна пофарбувати волосся у модні кольори зими 2021-2022, які рекомендують фахівці фешн-індустрії. А сприятливі дні для фарбування волосся в грудні 2021 року краще вибирати за місячним календарем. Фото з прикладами допоможуть вам визначитися з кольором волосся і на грудень, і вже на прийдешній рік.

Фарбування волосся в грудні 2021 за місячним календарем у сприятливі дні

Місячний календар називає найкращі дні, коли фарбувати волосся не лише в грудні 2021 року, а й в інші місяці. Складаючи місячний календар фахівці враховують різноманітні фактори, які впливають на процес фарбування і на результат, такі, як, наприклад, фаза Місяця, знак зодіаку.

Місячний календар фарбування волосся виділяє 3 варіанти: сприятливі дні – можна фарбуватися, нейтральні дні – ніякого впливу ні позитивного, ні негативного з боку Місяця не буде і заборонені дні – в ці дні краще не змінювати колір волосся, тому що результат вам не сподобається.

Коли фарбувати волосся в грудні 2021 року

Даний календар легко скачати і завантажити на ваш гаджет, щоб було зручніше користуватися.

Календар фарбування волосся грудень 2021 завантажити

"<yoastmark

  • Сприятливі дні – 1, 2, 8, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 25, 26 грудня 2021
  • Несприятливі дні – 3, 4, 5, 6, 7, 12, 13, 17, 18, 19, 24, 28, 29 грудня
  • Нейтральні дні – 9, 10, 11, 20, 27, 30, 31 грудня

Звертаємо увагу, що плануючи відвідати свого майстра-перукаря, щоб зробити зачіску, слідкуйте: сприятливій дні для стрижки і для фарбування волосся не завжди співпадають. Тому можна запланувати двічі відвідати свого майстра. Або вибрати сприятливий день для цих двох процедур.

Модні кольори волосся зими 2021-2022, які рекомендують фахівці фешн-індустрії, для фарбування в грудні 2021

Досвідчені професіонали у сфері краси передбачають найпопулярніші зимові кольори і відтінки – від глибоких темно-червоних до теплих медових відтінків, а також блондинки з «гарбузовою пряністю». Але, крім великої кількості нових відтінків, експерти також передбачають, що багато хто замість цього вибере свої природні тони – тільки злегка покращені відтінками.

Блонд з відтінками і бліками

Модні кольори і відтінки 2021-2022

Цей спосіб фарбування найкраще підходить для короткого та середнього волосся. Також таке фарбування є гарним вибором для тих, хто хоче бути блондинкою цілий рік. Як додаткова перевага – це поєднання двох відтінків допоможе зберегти волосся модним і по мірі того, як буде відростати коріння волосся.

Медові акценти

Фарбування волосся в грудні 2021 за місячним календарем у модні кольори зими 2021-2022, які рекомендують фахівці фешн-індустрії

Фахівці прогнозують, що багато дівчат і жінок, маючи свій основний колір волосся, з задоволенням додавати «відтінки меду». Таке фарбування – це додавання природних світлих тонів у темне волосся. Він ідеально підходить тим, у кого темне волосся, яке хочеться освітлити, не сильно пошкодивши його.

Колір волосся блонд з відтінком «Гарбузова пряність»

Колір волосся блонд з відтінком «Гарбузова пряність»

Модні фахівці вважають, що відтінки, які отримали назву «Гарбузова пряність», надають блонду м’якості і теплоти.

Червона глина

Колір «червоної глини»

Колір «червоної глини» подібний до відтінків міді. Тим, хто шукає природніший вигляд, підійдуть теплі шоколадні базові кольори в яскравих мідних або бежевих тонах, і вони не менш модні.

Шоколадний залишається в тренді і в 2022 році

Фарбування в грудні 2021, М'який шоколадно-коричневий відтінок

М’який шоколадно-коричневий відтінок чудово виглядає практично на будь-якому відтінку шкіри будь-якої пори року.

Незалежно від того, якому кольору волосся ви віддаєте перевагу, в наступному сезоні напевно буде те, що вам сподобається.

Календар стрижки на грудень 2021

Місячний календар краси на кожен день грудня 2021 – поради, як доглядати за собою і які маніапуляції спряитливі в обраний день.

 

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст