ГоловнаАрхівБатьківська поминальна субота 2021, яку відзначаємо у червні

Батьківська поминальна субота 2021, яку відзначаємо у червні

Вселенська поминальна субота, яку відзначаємо у червні 2021 року – це Троїцька батьківська субота. Ця поминальна субота відзначається напередодні великого свята Трійці.

Батьківська субота 2021, коли відзначаємо у червні, Троїцька поминальна субота, точна дата

Троїцька субота є однією з семи офіційних поминальних днів в православному календарі, яка відома ще як Вселенська. Троїцька поминальна батьківська субота – єдиний поминальний день, який, присвячено великому церковному святу, а саме Дню Святої Трійці. Відзначається цей день, як вже зрозуміло з назви, напередодні свята Трійці.

У 2021 році Троїцька Вселенська поминальна субота припадає на 19 червня.

Троїцька поминальна субота дуже важлива, це друга Вселенська і передостання в цьому році поминальна субота. Вона проходить перед святом Святої Трійці.

В цю поминальну суботу у церквах служать особливу панахиду і читають Молитву за спочилих. І навіть прийнято молитися за тих, хто за життя багато грішив.

Троїцьку батьківську суботу варто провести спокої і злагоді. Ні в якому разі не можна сваритися, особливо з рідними, не варто з’ясовувати стосунки. Не бажано влаштовувати генеральне прибирання в будинку. Поминальний день варто присвятити молитві за душі покійних.

Троїцька Вселенська поминальна субота 2021, що можна робити

Зранку треба відвідати службу у церкві, потім можна піти на могилу дорогої серцю людини, щоб ще раз помолитися за неї.

В Троїцьку батьківську суботу прийнято готувати поминальний обід для близьких. Під час трапези слід згадувати про померлу людину лише добре, про її добрі справи, які вона вчинили за життя. Прийнято на стіл ставити тарілку і чашку, яку залишають порожньою – для покійного. Також, часто по центру столу запалюють свічку в пам’ять про людину, яка вже пішла від нас. Важливо не забути помилитися за душу померлого перед початком поминального обіду і після його завершення.

На кладовищі церква забороняє влаштовувати поминальні обіди. Можна роздати милостиню людям і попросити їх помолитися за покійних.

Троїцька поминальна субота – це передостання в 2021 році батьківська поминальна субота. Тому приділяється велика увагу цьому дню.

Перелік всіх поминальних днів у 2021 році і тексти молитви, які прийнято читати за померлих

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст