ГоловнаАрхів30 вересня свято християн: Віра, Надія, Любов і їх мати Софія, тексти...

30 вересня відзначається свято, важливе для всіх християн – день великомучениць, яких звали Віра, Надія, Любов і їх мати Софія. Також в цей день прийнято вітати з днем ангела всіх жінок, які мають такі імена.

Чому відзначається день пам’яті – Віра, Надія, Любов і їх мати Софія

Сім’я Софії, яка мало чоловіка і трьох доньок ще в 117—138 роки відвернулась від язичницького вірування і присвятили свою душу Господу Ісусу Христу. Тодішній імператор прознав про це і намагався відвернути жінок від справжньої віри. Софія і її доньки відмовилися повернутися до віри у різних богів і тоді імператор тортурами загубив трьох дочок – Віру, Надію і Любов. Мати їх – Софія, вижила. Вона власноруч поховала своїх доньок і кілька діб просиділа на могилі. На третій день Господь дарував свою милість і Софія відійшла в інший, кращий світ.

Свята Софія, яка через відданість і віру в Христа пережила великі душевні страждання, разом з дочками, які не зрадили свою віру, ім’я яких – Віра, Надія, Любов, були вознесені до лику святих.

Привітання на свято всіх християн 30 вересня: Віра, Надія, Любов і їх мати Софія – з днем ангела!

Привітайте своїх знайомих і коханих жінок, які мають ці чудові імена – Віра, Надія, Любов і Софія

***

Нехай Віра тебе окриляє,

Любов тобі сили дає,

Надія нехай надихає,

Софія тебе береже!

***

Віра – стрижень душі,

Любов – наші крила,

Надія – це мрія,

Софія – це мудрість

Разом вони дарують нам радість життя!

***

З великим святом – Днем великомучениць: трьох сестер Віри, Надії, Любові та їх матері Софії! Нехай відданість вірі дарує всім довгих років життя! А приклад душевного подвигу підтримає у скрутну хвилину!

***

В цей святковий день загляни в свою душу! І хай Віра, Надія й Любов ніколи не покинуть твого серця, а Софія – завжди буде присутня поряд і дарує свою мудрість! Будь щаслива!

***

У цей святковий день хочемо побажати вам прагнення до благим цілям і вміння зберігати любов.

***

Нехай мати Софія оберігає всю родину,

А доньки її – Віра, Надія й Любов

Дарують щастя, мир і злагоду!

Ви не можете копіювати текст