ГоловнаАрхів15 жовтня 2021 додатковий вихідний на честь Дня захисника України

15 жовтня 2021 року українці мають додатковий вихідний, який буде наступного після святкового дня на честь Дня захисника України і українського козацтва, який відзначається 14 жовтня. Також, 14 жовтня відзначається важливе християнське свято – Покрова Святої Богородиці, в народі називають Покрова

15 жовтня 2021 додатковий вихідний і всього буде 4 неробочі дні

В 2015 році в Україні запроваджено нове офіційне свято – День захисника України і день українського козацтва. Дата цього офіційного свята – 14 жовтня.

У 2021 році святкування Дня захисника України припадає на четвер 14 жовтня. Згідно трудового законодавства, коли офіційне свято припадає на робочий день, тоді додається один вихідний. Після чого додатковий вихідний відпрацьовується.

Отже

У четвер 14 жовтня відзначається День захисника України

П’ятниця, 15 жовтня – додатковий вихідний

Суботі і неділя, 16 і 17 жовтня – планові вихідні.

Отже,

13, 15, 16 і 17 жовтня 2021 року ми матиме 4 вихідні дні.

За п’ятницю 15 жовтня, потрібно буде відпрацьовувати. тому

23 жовтня, субота – в укрїнців буде робочий день

Покрова Святої Богородиці і День захисника України відзначаються в один день

14 жовтня православні християни відзначають світле свято Покрова Пресвятої Діви Марії. Це свято відноситься до неперехідних, тобто його дата постійна і не змінюється. Будь-які православні свята слід святкувати згідно заведений правил і традицій, щоб не обрушити на себе гнів святих.

Слід дотримуватися традицій Покрова дня, щоб протягом всього року Божа Матір захищала Вас і допомагала Вам в скрутну хвилину. Дівчата і жінки читають молитви до Пресвятої Матері Божої, щоб вийти заміж і мати щасливу родину.

Свята Богородиця огортає своїм Покровом всіх захисників України.

Ви не можете копіювати текст