Знаки зодіаку, на які найбільше вплине Повня в Скорпіоні 24 квітня 2024 року

Повня в Скорпіоні проходить 24 квітня 2024 року і є чотири знаки зодіаку, на яких найбільше вплине ця квітнева Повня. І це знак зодіаку Телець, Лев, Скорпіон і Водолій. Астрологи пояснили, чому саме цей Повний Місяць так зачепить ці знаки.

Повний Місяць в Скорпіоні 24 квітня 2024 найбільше вплине на знак зодіаку Телець

Ця Повня впливає на емоційну сферу, також на багатьох людей очікують трансформації та зміни в різних сферах життя.

Телець

Повня у квітні підкреслює сферу відносин і романтичних зв’язків Тельця. Планета порядку Плутон вимагає від Тельця реалістичного погляду на те, куди докладати зусилля у своєму житті.

Якщо Телець багато потребує та має надмірні очікування стосовно інших людей. Або ж, якщо Телець заводить легковажні зв’язки, тільки б не закохатися й захистити своє серце. Тоді, для таких представників знаку зодіаку Телець на цю Повню в Скорпіоні прийшов час переосмислити свої давні переконання щодо стосунків, кохання та партнерства.

Лев

Дуже цікавий період Повні буде для Лева. Астрологи вважають, що Повний Місяць в Скорпіоні приносить дивовижні одкровення для Лева. Можливо, це буде нова інформація про близьких людей, можливо, навіть про членів сім’ї. Ні для кого не секрет, що Лев любить буде в центрі уваги, на сцені під яскравими софітами. На Повню в них з’явиться джерело драми в житті та проявить себе голосно і ясно.

Астрологи кажуть, що в Лева є вибір, як реагувати на те, що станеться. Лев повинен бути уважним до всього, що відбувається на цей Повний Місяць. Що не можна робити знаку зодіаку Лев на цю Повню: ділитися своїми думками; не слід реагувати занадто швидко, поки ретроградний Меркурій не розвернувся в прямий напрямок руху – є шанс, що ви ще не знаєте всієї історії!

Скорпіон

Повня в Скорпіоні, що проходить 24 квітня 2024, найбільше вплине на знак, в якому відбувається ця астрологічна подія. Цей Повний Місяць найбільше впливає на особисту сферу життя Скорпіона.

Коли цього місяця Плутон протистоїть Повному Місяцю в Скорпіоні, люди цього знаку зодіаку зможуть протистояти своїм тіням віч-на-віч. Це допоможе Скорпіону отримати уявлення про несвідомі мотиви, що керують їх рішеннями. Астрологи вважають, що головна тема цієї Повні для Скорпіона – це зрозуміти, в чому він відмовляє собі, коли намагається виправдати очікування інших людей. Можливо, Скорпіон буде змушений визнати, що він не настільки вільний від авторитетів, як йому хотілося б вірити. Ймовірна причина такої ситуації, принаймні її частина, полягає в тому, що на вибір Скорпіона впливають його страхи.

Водолій

Повний Місяць в Скорпіоні перебуває в протистоянні з Плутоном у Водолії, що дарує знаку зодіаку Водолій чудові ідеї для самореалізації. Вважається, що Сонце та Місяць – це его і романтичні почуття, що суперечить планеті руйнування, настав час зрозуміти, від яких мрій варто відмовитися заради себе.

Астрологи радять Водолію в цю Повню подумати, де він може вплинути, а де Водолій може бути трохи більш епатажним у своїх мріях. Повний Місяць в Скорпіоні змусить Водолія протистояти тому, в чому він відчув неповноцінність. Вигравши це духовне протистояння, Водолій матиме можливість відновити впевненість у собі та рухатися далі.

Що очікувати від Повні в Скорпіоні 24 квітня 2024

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст