ГоловнаАрхів Сад і городСприятливі дні викопувати картоплю вересень 2022 вказує місячний посівний календар

Сприятливі дні викопувати картоплю вересень 2022 вказує місячний посівний календар

Плануючи будь-які роботи з рослинами варто звірятися з місячним календарем. Адже наш нічний супутник має вплив на вирощування та зберігання рослин. Тому може стати в пригоді місячний посівний календар городника на вересень 2022 року, які вказує сприятливі дні, коли найкраще викопувати картоплю. Крім цього, він називає заборонені дні, в які не варто взагалі турбувати рослини, у тому числі — копати картоплю

Сприятливі дні викопувати картоплю вересень 2022 за місячним календарем

Як відомо, копати картоплю слід, коли погода суха, бажано, щоб не було вітру. Оптимально копати вилами, але можна й лопатою – хто як звик. Перед закладанням картоплі на зберігання, її обов’язково треба підготувати: висипати на рядно і просушити, щоб на бульбі не було грудок землі. Але важливо, щоб картопля сохла в затіненому місці, тому що від сонячних променів вона починає зеленіти.

Місячний календар вказує сприятливі дні, коли викопувати картоплю вересень 2022

  • 3, 4, 11, 12, 13, 16, 17, 21, 22, 30 вересня.

Картопля добре зберігається в ящиках, в мішках. На зберігання її краще опустити льох, але важливо забезпечити вентиляцію, щоб повітря в місці зберігання не застоювалося. Тоді наша картопля не буде проростати до самої весни. І більшість бульби може нормально зберігатися до наступного врожаю.

Заборонені дні у вересні 2022, коли не можна викопувати картоплю

Крім сприятливих днів, є ще й заборонені дні, коли взагалі не можна чіпати рослини. Це три дні Молодика і день на Повню

Заборонені дні у вересні 2022, коли не можна копати картоплю

  • 10, 25, 26, 27 вересня

Крім цих днів, є ще кілька дат, коли місячний посівний календар городника не рекомендує викопувати картоплю, тому що вона буде або водяниста, або погано зберігатиметься, або те й інше. І це такі дні вересня: 19, 20, 28, 29. Отже, загалом, місячний посівний календар городнника на вересень вкрай не рекомендує збирати врожай картоплі в наведені нижче дні

Не можна копати картоплю вересень 2022 року.

  • 10, 19, 20, 25, 26, 27, 28, 29 вересня 2022

Отже, викопуємо картоплю у сприятливі дні вересня 2022 і матимемо більше можливостей для якісного тривалого зберігання врожаю.

Як краще зберігати врожай капусти, картоплі, цибулі, моркви, буряку

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!