ГоловнаАрхів Сад і городСприятливі дні посадки картоплі травень 2022 за місячним посівним календарем

В останній місяць весни ми активно висаджуємо картоплю і важливо це робити у сприятливі дні для посадки картоплі за місячним посівним календарем на травень 2022 року. Цього року весна досить пізня, на грунті є заморозки, та й основні посадкові дні припадають на другу половину травня.

Сприятливі дні посадки картоплі травень 2022 за місячним посівним календарем

В травні чимало днів, коли за місячними фазами випадають гарні дні для посадки картоплі.

Найкращі дні для посадки картоплі в травні 2022

  • 2, 5, 6, 7, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 27, 28 травня.

Проводячи посадку за місячним посівним календарем на травень 2022, не можна забувати й про агротехнічні правила вирощування. Також слід зважати на погодні умови.

Важливі правила посадки картоплі травень 2022 року

Ще в другій половині травня в багатьох регіонах вільної України спостерігаються заморозки на грунті. Це може зашкодити проростанню  культур.

Якщо ви вже висадили городину і за прогнозом очікується похолодання, слід спробувати врятувати рослини від замерзання.

Для цього можна накривати кущі агротканиною. Або ж провести мульчування грядок. Можна використати солому, скошену траву, яка вже назбиралась після перших покосів. Але тут треба перевірити, щоб не було насіння, інакше потім додасться роботи полоти бур’ян.

Деякі господарі в холодні ночі розпалюють багаття навколо грядок, щоб тепло і дим від полум’я, «обкурював посадки і тримав прийнятну для виживання рослин температуру.

Нагадаємо, що для посадки картоплі потрібно, щоб температура грунту завглибшки 10-12 сантиметрів була близька п’ятнадцяти градусів. Мінімально допустима температура становить 7-8 градусів.

Сприятливі дні посадки картоплі травень 2022 вказує місячний календар, і називає заборонені дні для посадок

Крім найкращих посадкових днів для картоплі, є й погані дні, коли взагалі не треба нічого садити. Такі дні припадають на три дні народження нового місяця і доба на повний місяць. Ці дні називають забороненими.

Заборонені дні для роботи з рослинами 2022 завантажити

"<yoastmark

Які дні заборонені в травні – 1, 16, 29, 30, 31

Отже, фахівці не радять в ці п’ять днів травня взагалі турбувати рослини, щоб не нашкодити їм.

Ви не можете копіювати текст