ГоловнаАрхів Сад і городМісячний календар кімнатних рослин на вересень 2020 року: дати для пересадки і...

Вересень приносить зміни у догляді за кімнатними рослинами. В першу чергу це пов’язано зі зміною режиму для них, тому що світловий день зменшується, а температура повітря поступово знижується. У зв’язку з цим рослини уповільнюють своє зростання і цвітіння. Дати для пересадки кімнатних рослин і сприятливі дні по виду догляду рекомендує Місячний календар кімнатних рослин на вересень 2020 року. Поради місячного календаря слід взяти до уваги, тому що правильність і своєчасний догляд за кімнатними рослинами залежить від фази Місяця і впливу знаку Зодіаку, в якому він перебуває.

Місячний календар кімнатних рослин на вересень 2020 року: дати для пересадки у сприятливі дні

Місячний календар кімнатних рослин на вересень 2020 року: дати для пересадки і сприятливі дні для догляду
Пересаджувати кімнатні рослини слід у сприятливі для цього дні

У вересня буде достатньо сприятливих днів, щоб пересадити кімнатні рослини, що розрослися або ті, яким ми придбали новий і красивий горщик. Отже, місячний календар радить пересаджувати кімнатні рослини у наступні дні

3 вересня – спадаючий Місяць знаходиться у сузір’ї Риб

Риби – це плодючий зодіакальний знаку і фахівці дозволяють проводити пересадку квітів, які розрослися. Також, модна висаджувати проросле насіння і цибулини.

6, 7 і 8 вересня – спадаючий Місяць у знаку Тільця

Це дні Кореня і можна активно працювати у нашому зимовому саду, як ще часто називають колекцію кімнатних рослин. Отже, за потреби можна пересаджувати рослини, але дуже обережно. Не можна зачепити і поранити коріння, тому що воно може захворіти. Щоб рослини мали сили для формування бутонів перед цвітінням, слід провести їх підживлення.

9 і 10 вересня – Місяць спадає, перебуваючи під впливом знаку Близнюків

Рослини швидко розвиваються, тому можна сміливо пересаджувати квіти, займатися вирощуванням з насіння, живців і цибулин.

11,12 і 13 вересня – спадаючий Місяць у сузір’ї Рака

Три дні для активних робіт, коли можна обережно садити, пересаджувати і готувати цибулини для зимового зберігання. Обережно діємо з коренями кімнатних рослин.

29 і 30 вересня – Місяць зростає під впливом плодючого знаку Риб

В останні дні вересня можна займатися будь-якими роботами і доглядати за квітами, не забуваючи про обережне поводження з корінням і крихкими стеблами.

Місячний календар кімнатних рослин на вересень 2020 року: сприятливі дні для догляду

Місячний календар кімнатних рослин на вересень 2020 року: дати для пересадки і сприятливі дні для догляду
В які дні і що слід робити по догляду за кімнатними рослинами підкаже Місячний календар на вересень 2020 року

1 вересня 2020 року – зростаючий Місяць знаходиться у сузір’ї Водолія

Сприятливий день для догляду за ліанами і кучерявими опорами. Полив, дбайливе розпушування та створення міцних опор підуть на користь кімнатним рослинам.

4 і 5 вересня – Місяць спадає у знаку Овна

Під впливом вогняного Овна, рослини краще мінімально турбувати. Варто перевірити і забезпечити комфортні умови для кімнатних рослин з дотриманням світлового та температурного режиму. Також, можна поцікавитися, які квіти і що означають у букеті нареченої.

14 і 15 вересня – спадаючий Місяць у сузір’ї Лева

Лев вважається не плодючим знаком Зодіаку. Тому в ці два дні будуть доречними профілактичні роботи, обробка грунту від паразитів, заготівля субстрату, обприскування рослин для профілактики хвороб.

20 і 21 вересня –зростаючий Місяць перемістився у сузір’я Скорпіона

Можна сміливо доглядати за рослинами: обприскувати, протирати листя, підживлювати добрива, ставити опори для тендітних рослин. Важливо не турбувати корені, не пересаджувати, тому що сік починає рух від стебла до кореневої системи.

22 і 23 вересня – зростаючий Місяць знаходиться у знаку Стрільця

В дні перебування Місяця у знаку Стрільця, Місячний календар кімнатних рослин радить мінімальне втручання у їх життя . У ці дні можна вибрати через інтернет або у спеціалізованому магазині нові рослини для колекції, а також звернути увагу на ті квіти, що приносять удачу і жіноче щастя.

24 і 25 вересня – зростання Місяця відбувається у сузір’ї Козерога

Сприятливий час для догляду за широколистими рослинами: пальмами, декоративними фікусами й іншими тропічними квітами. Їм протирають листя і влаштовують душ теплою водою.

26, 27 і 28 вересня – зростаючий Місяць перебуває у сузір’ї Водолія

Флористи і господині згідно порад, які дає Місячний календар кімнатних рослин на вересень, можуть зайнятися підготовкою грунту, купувати або робити самостійно добрива. Також, перевіряємо наявність інструментів й інвентарю (лопатки, опори тощо) для догляду та препаратів, які допомагають боротися з хворобами і шкідниками кімнатних рослин.

Ви не можете копіювати текст