ГоловнаАрхів Сад і городМісячний календар кімнатних рослин на серпень 2020 року: сприятливі дні для догляду...

Досвідчені флористи для догляду за рослинами використовують Місячний календар. Для кімнатних рослин, як й для всіх інших, важливо правильно обирати сприятливі дня як для регулярного догляду, так і для пересадки. Місячний календар на серпень 2020 року вказує ці дати і дає короткі коментарі, чому саме ці дні сприятливі.

Місячний календар кімнатних рослин на серпень 2020 року: сприятливі дні для регулярного догляду

1 і 2 серпня – Зростаюча фаза Місяця у знаку Козерога. Ці два дні вважають сприятливими для догляду за кімнатними рослинами. В перші дні серпня можна замочувати насіння, обприскувати і протирати широке листя трав’янистих рослин. Також, це сприятливі дні, щоб готувати грунт для майбутніх посадок.

3 серпня – Повня, Повний Місяць. Тому не турбуємо рослини.

4 серпня – Місяць у Водолії. Сьогодні допускається лише помірний полив кімнатних рослин, якщо вони цього потребують, тому що Повний Місяць тільки починає спадати. Якщо в ці дні пересаджувати рослини або розпушувати грунт у горщиках, квіти можуть постраждати, захворіти і у результаті – загинуть.

8 і 9 серпня – спадаючий Місяць у сузір’ї Овна. Це не плодючий знак Зодіаку, тому варто обмежити догляд зволоженням грунту і обприскуванням листя. Посадка, пересадка, обрізання квітів недопустимі в ці два дні.

10, 11, 12 серпня – Місяць перебуває у спадаючій фазі у знаку Тільця. Флористи не рекомендують пересаджувати квіти. Ці три можна присвітити вибору нових квітів для дому або офісу. Також можна обрізати зайві пагони, формувати крони у кімнатних рослин.

19 серпня – Молодик, народження нового Місяця. На Молодик рослини не можна турбувати. Місячний календар кімнатних рослин на серпень не рекомендує ніякі маніпуляції з рослинами: за день до настання (18 серпня), наступного дня (20 серпня) і в день народження нового Місяця (19 серпня).

22, 23 серпня – Місяць зростає у знаку Терезів. Місячний календар кімнатних рослин рекомендує утриматися від щеплення і обприскування. Решта робіт по догляду не заподіють квітам шкоди, якщо діяти обережно. Особливо ніжно треба ставитися до тендітних пагонів, щоб їх не пошкодити..

24 і 25 серпня – зростаючий Місяць у знаходиться у сузір’ї Скорпіона. Ці два дні сприятливі для помірного підживлення грунту у тих рослин, які готуються до цвітіння.

26 і 27 серпня – Місяць зростає у знаку Стрільця. Небезпечні дні, коли нанесена рана, може інфікувати рослину. Тому не бажано обрізати, проріджувати кроно тощо. Допускаються всі інші види повсякденного прояву турботи.

28 і 29 серпня – зростаючий Місяць у знаку Козерога. Місячний календар кімнатних рослин рекомендує всі види догляду за квітами за виключенням розпушування грунту і пересадки. Не можна турбувати коріння рослин.

Місячний календар кімнатних рослин на серпень 2020 року: сприятливі дні для пересадки

5, 6 і 7 серпня – спадаючий Місяць у знаку Риб. Цей знак вважається плодючим знаком Зодіаку. Сприятливі дні для активних робіт, щоб провести пересадки тих кімнатних рослин, які вже розрослися. Важливо: не можна надмірно поливати, тому що перезволоження може призвести до загнивання коріння.

13 і 14 серпня – спадаючий Місяць у сузір’ї Близнюків. Місячний календар кімнатних рослин вважає за можливе пересадку квітів за виключенням трав’янистих рослин зі слабкою кореневою системою. Сприятливі дні для догляду за в’юнкими кімнатними рослинами.

15 і 16 серпня –Місяць знаходиться у спадаючій фазі у знаку Рака, який вважається плодючим знаком Зодіаку. Він несе позитивну енергетику для пересаджування рослин методом валки. Для пересадки в ці дні слід використовувати саме цей метод, щоб не нашкодити корінню кімнатн6их рослин. Добре в ці дні помірно поливати квіти з додавання у воду невеликої кількості добрив (поживних речовин).

17 серпня – спадаючий Місяць у сузір’ї Лева. Можна проводити пересадку невибагливих у догляді кімнатних рослин. Доречно буде провести в цей день профілактичне обприскування від появи попелиці й інших шкідливих комах.

21 серпня – Місяць зростає у сузір’ї Діви. Гарний день для висадки розсади, пересадки рослин у більші горщики, формування крони, наприклад, у фікусів.

30 і 31 серпня – зростаючий Місяць у знаку Водолія. Місячний календар кімнатних рослин вважає, що це сприятливі дні для пересадки кімнатних рослин. Додаткової уваги потребують квіти, яким потрібен теплий і вологий клімат.

Ви не можете копіювати текст