ГоловнаАрхів Сад і городМісячний календар кімнатних рослин на липень 2020 року: поради на кожен день

Поради на кожен день місяця, якій дає Місячний календар кімнатних рослин на липень 2020 року, допоможуть краще доглядати за квітами. Адже календар враховує фазу Місяця, знак Зодіаку, в якому він перебуває і як це впливає на рослини. Саме тому догляд за місячним календарем буде більш ефективним і корисним для кімнатних рослин.

Місячний календар кімнатних рослин на липень 2020 року: фази Місяця

Фази Місяця у липні:

  • зростаючий з 1 по 4 липня;
  • Повний (Повня) 5 липня;
  • спадаючий з 6 по 19 липня;
  • народження Нового Місяця – Молодик 20 липня;
  • зростаючий з 21 по 31 липня.

Заборонені дні для маніпуляцій з рослинами у липні 2020 року: 5, 19, 20 і 21 липня.

Місячний календар кімнатних рослин на липень 2020 року: поради на кожен день з 1 по 10 липня

1 липня: зростаючий Місяць у сузір’ї Скорпіоні – Дні Листа

Скорпіон – це плодючий знак Зодіаку, тому варто займатися посадкою і пересадкою кімнатних рослин. Сузір’я Скорпіона допомагає рослинам рости і розвиватися.

2 і 3 липня: зростаючий Місяць знаходиться у знаку Стрільця – Дні Плода

Знак Стрільця – це малопродуктивний знак Зодіаку. Фахівці рекомендують розпушувати землю у горщиках і можна проводити підживлення коріння рослин. Якщо погода сприяє, тоді можна виставити квіти на свіже повітря в тінь – це корисно для правильного розвитку і зростання.

4, 5 і 6 липня: Місяць перебуває у сузір’ї Козерога

5 липня – Повний Місяць, ніякі роботи не проводимо і даємо відпочити рослинам.

4 і 6 липня за необхідності можна провести помірний полив кімнатних рослин.

7 і 8 липня: Місяць знаходиться у спадаючій фазі у знаку Водолія – Дні Квітки

Сприятливі дні для догляду рослин з міцним стовбуром і добре розвиненою кореневою системою. Їх варто поливати, обприскувати листя, щоб прибрати з нього пил і бруд.

9 і 10 липня: спадаючий Місяць перейшов у сузір’ї Риб – Дні Листа

Знак Зодіаку Риби – це плодючий знак Зодіаку. Квітам, які готуються до цвітіння, можна проводити мінеральне підживлення. Фахівці не радять пересаджувати і обрізати, тому що великий ризик пошкодити пагони і занести інфекцію.

Місячний календар кімнатних рослин на липень 2020 року: поради на кожен день з 11 по 20 липня

11, 12 і 13 липня: Місяць спадає, перебуваючи у знаку Овна – Дні Плода

Овен – це не плодючий зодіакальний знак, тому краще мінімально турбувати кімнатні рослини. Лише за необхідності, якщо рослина надто пересохла, можна здійснювати помірний полив.

14 і 15 липня – спадаючий Місяць знаходиться у сузір’ї Тільця – Дні Кореня

Знак Тільця – плодючий знак Зодіаку – чудовий час по догляду за кімнатними рослинами. В ці два дні можна проводити будь-які маніпуляції з рослинами з одним застереженням. Не варто пересаджувати і розпушувати грунт у коріння квітів.

16, 17 і 18 липня: Місяць у спадаючій фазі у знаку Близнюків – Дні Квітки

Знак Близнюків – це неплодючий знак Зодіаку. Фахівці не рекомендують проводити роботи з екзотичними і рідкими видами рослин. Наприклад, не варто турбувати орхідею. В ці три дні слід приділити увагу в’юнким рослинам, які потребують опори. Для них добре проводити полив, розпушування або обприскування листя.

19, 20 і 21 липня – Молодик у сузір’ї Рака

Під час народження Нового Місяця, на Молодик – 20 липня, рослини вкрай вразливі. Тому Місячний календар кімнатних рослин на липень 2020 року не рекомендує турбувати квіти в ці три дні.

Місячний календар кімнатних рослин на липень 2020 року: поради на кожен день з 21 по 31 липня

22 липня: Місяць починає зростати у знаку Лева – Дні плода

Знак Лева – непродуктивний знак Зодіаку. В такий день рослини складно розвиваються, тому не варто садити і пересаджувати їх. Можна підживляти і боротися з шкідниками кімнатних рослин.

23 і 24 липня: зростаючий Місяць переходить у сузір’ї Діви – Дні кореня

Сузір’я Діви, згідно місячного календаря, це зодіакальний знак середньої плодючості. В ці дні флористи можуть приділити час догляду за фікусами. У рослин слід протерти листя, щоб воно було без пилу і бруду.

25 і 26 липня: Місяць продовжує зростати вже у знаку Терезів – Дні Квітки

Сузір’я Терезів –  це знак середньої плодючості. Можна купувати рослини, які залучають в домівку багатство і статки. Також ті кімнатні рослини, які покращують мікроклімат у домівці.

27 і 28 липня: – зростаючий Місяць у сузір’ї Скорпіона – Дні Листа

Знак Скорпіона – плодючий знак Зодіаку, це сприятливі дня для заміни частини грунту, тому що якісний грунт – це запорука розвитку кімнатних рослин. Корисні домішки можна приготувати самостійно, а можна придбати у спеціалізованих крамницях.

29, 30 і 31 липня –Місяць продовжує зростати у знаку Стрільця – Дні Плода

Знак Стрільця – малопродуктивний знак Зодіаку. В останні дні липня флористи можуть займатися доглядом за примхливими квітами, підживлювати. Також, ці три дні наприкінці липня сприятливі для придбання кімнатних рослин, які покращують енергетику житла та залучають жіноче щастя.

Ви не можете копіювати текст