ГоловнаАрхів Сад і городМісячний календар кімнатних рослин на червень 2020 року: як і коли доглядати...

Доглядати за кімнатними квітами варто зважаючи на місячний календар на червень 2020 року. В ньому даються поради як це робити, коли пересаджувати кімнатні рослини у сприятливі дні. Ці дні враховують фазу Місяця і те, в якому зодіакальному знаку він перебуває. Адже супутник Землі має великий вплив на все живе, у тому числі – на кімнатні рослини.

Місячний календар кімнатних рослин на червень 2020 року: як доглядати з 1 по 11 число

Місячний календар кімнатних рослин на червень 2020 року: як і коли доглядати і пересаджувати

Розпочинається літо і кімнатні квіти відкривають усю свою красу.

1 і 2 червня Місяць зростає у зодіакальному сузір’ї Терезів – Дні Квітки

Сприятливі дні для пересадки кімнатних рослин, які вже розрослися і їм мало місця у горщиках. Також, в перші два дні червня добре висаджувати нові квіти. Потрібно поливати рослини, щоб уникнути пересихання грунту.

3 і 4 червня – Місяць у зростає у знаку Скорпіона – Дні Листа

Місячний календар рекомендує висаджувати нові рослини і доглядати за домашнім садом. Не варто 3 і 4 червня пересаджувати кімнатні рослини, тому що можна пошкодити кореневу систему. А це, у свою чергу, може призвести до інфікування рослини.

5 червня – Повний Місяць (Повня) у сузір’ї Стрільця

На Молодик місячний календар не рекомендує працювати з рослинами. 6 червня також не варто їх турбувати.

7 і 8 червня – Місяць перейшов у спадаючу фазу у сузір’ї Козерога – Дні Кореня

Несприятливі два дні для роботи з корінням рослин. В ці дні можна купувати нові квіти для поповнення колекції, але поки не варто пересаджувати. В ці дні можна готувати горщики і грунт для наступного висаджування нових кімнатних рослин.

9, 10 і 11 червня – Місяць спадає у знаку Водолія – Дні Квітки

В ці три дні місячний календар рекомендує роботу тільки по прибиранню, відрізанню відмерлих частин квітів. Можна також обробити рослини від шкідників, якщо вони цього потребують.

Місячний календар кімнатних рослин на червень 2020 року: як доглядати з 12 по 22 число

Місячний календар кімнатних рослин на червень 2020 року: як і коли доглядати і пересаджувати

Багато кімнатних квітів викидають бутони і починають літнє цвітіння

12 і 13 червня – спадаючий Місяць перебуває у знаку Риб  – Дні Листа

Знак Риб – плодючий представник зодіакального кола. Тому можна виконувати будь-які маніпуляції з кімнатними рослинами. Якщо квіти стоять у кімнаті, то можна їх виносити «на прогулянку» на балкон або терасу. Звичайно, якщо погодні умови сприятливі.

14, 15 і 16 червня –Місяць спадає у знаку Овна – Дні Плода

Місячний календар кімнатних рослин на червень рекомендує працювати з грунтом. Самі рослини у ці три дні краще не турбувати. Можна підготовити грунт для нових вазонів, розпушувати землю, підбирати горщики.

17 і 18 червня – Місяць у спадаючій фазі у знаку Тільця – Дні Кореня

Сприятливі дні для посадок і пересадок квітів. Можна використати землю, яку підготували у попередні три дні. Щоб для пересаджених квітів зменшити стрес, можна їх підживити.

20, 21 і 22 червня – Місяць у знаку Рака

21 червня Молодик у знаку Рака.

На Молодика, коли настає Новий Місяць і за день до нього та наступного дня після Молодика, місячний календар не рекомендує ніякі роботи з рослинами. Відпочивають і рослини, і люди. За необхідності можна провести полив квітів, щоб не було пересихання грунту у горщиках.

Місячний календар кімнатних рослин на червень 2020 року: як доглядати з 23 по 30 число

Кімнатні рослМісячний календар кімнатних рослин на червень 2020 року: як і коли доглядати і пересаджуватини для жіночого щастя:
Гібіскус – квітка пристрасті

В останню декаду червня припадають заборонені дні для маніпуляцій з рослинами

23 червня – зростаючий Місяць перебуває у знаку Рака – Дні Листа

День активного догляду за низькорослими кімнатними рослинами. Знак Рака – один із самих сприятливих знаків для рослин. Тому можна виконувати будь-які маніпуляції з кімнатними квітами. Виключення тільки для обрізки рослин через те, що сік йде до стебла і при обрізанні це може згубити квітку.

24 і 25 червня – зростаючий Місяць у сузір’ї Лева – Дні Плода

Несприятливі дні для догляду за кімнатними рослинами. Місячний календар на червень рекомендує без потреби не турбувати рослини. Можна протерти пил з широколистих видів рослин та полити, щоб не було пересихання грунту.

26 і 27 червня  – зростаючий Місяць знаходиться у сузір’ї Діви – Дні Кореня

Сприятливі дні для пересадки квітучих рослин. Їх можна висаджувати як вдома у горщики, так і на балконі у спеціальні контейнери, на присадибній ділянці – у клумби.

28 і 29 червня – Місяць зростає у знаку Терезів – Дні Квітки

Місячний календар кімнатних рослин рекомендує пересаджувати квіти методом перевалки, щоб не оголювати корені. Це вбереже рослини від травм.

30 червня – Місяць у зростаючій фазі у сузір’ї Скорпіона – Дні Листа

Місячний календар кімнатних рослин на червень вважає 30 число – сприятливий день для догляду. Добре розпушувати грунт, поливати вазони, видаляти відмерлі чи ушкоджені пагони кімнатних рослин. Обрізати і пересаджувати кімнатні квіти не варто.

Ви не можете копіювати текст