ГоловнаАрхів Сад і городМісячний календар кімнатних рослин на січень 2020 року

Зима потребує певних змін у догляді за кімнатними рослинами. Місячний календар кімнатних рослин на січень 2020 року допоможе правильно спланувати роботу з квітами, щоб вона була максимально ефективною і правильною.

Місячний календар кімнатних рослин на січень 2020 року з 1 по 6 число

1 січня: зростаючий Місяць у сузір’ї Риб, день вважається вдалим для догляду за рослинами. Можна розпушувати землю і горщиках, пересаджувати квіти.

2, 3 і 4 січня: зростаючий Місяць у знаку Овна. Господині можуть розпушувати землю, обрізати зайві пагони і прибирати сухе листя з гілочок деревовидних рослин. Місячний календар вважає, що буде вдалою обробка від паразитів.

5 і 6 січня: зростаючий Місяць у сузір’ї Тільця. Астрологи вважають ці два дні вдалими для замочування насіння, розсаджування молодої порослі, пересадки квітів і внесення підживлення для кімнатних рослин, які готуються до цвітіння. У ці дні можна також садити цибулинні багаторічники.

Місячний календар кімнатних рослин на січень 2020 року з 7 по 11 число

7 і 8 січня: зростаючий Місяць у знаку Близнюків. В ці два дні буде добре доглядати за в’юнкими рослинами, ставити підпорки. Також, потрібно потурбуватися про додаткове джерело освітлення, щоб забезпечити рослинам рівномірне зростання і розвиток.

9 січня: зростаючий Місяць у сузір’ї Рака. Модна виконувати все необхідне по догляду за кімнатними рослинами – полив, розпушування, підживлення.

10 січня: Повний Місяць. Місячний посівний календар не радить проводити роботи по догляду за рослинами, щоб не нашкодити їм.

11 січня: спадаючий Місяць у сузір’ї Рака. Позитивний день для необхідних маніпуляцій по догляду за рослинами. Полив можна замінити обприскуванням листя кімнатних рослин.

Місячний календар кімнатних рослин на січень 2020 року з 12 по 17 число

12 і 13 січня: спадаючий Місяць у знаку Лева. Фахівці радять у ці дні квітникарям займатися справами, не пов’язаними безпосередньо з доглядом за квітами. У неділю і понеділок можна прогулятися по магазинах, щоб вибрати нові горщики або інші аксесуари квітів.

14 і 15 січня: спадаючий Місяць у сузір’ї Діви. В такі дні всі рослини добре приживаються на новому місці, тому місячний календар на січень радить пересаджувати молоду паросль, висівати насіння квітів і пересаджувати ті квіти, яким вже стали замалими їх горщики.

16 і 17 січня: спадаючий Місяць перейшов у знак Терезів. Вплив цього сузір’я буде позитивним для посіву та посадки будь-яких квітів – однорічних, багаторічних, в’юнких, бульбоцибулинних.

Місячний календар кімнатних рослин на січень 2020 року з 18 по 23 число

18 і 19 січня: спадаючий Місяць перебуває у сузір’ї Скорпіона. Фахівці не радять проводити роботи по пересадці квітів через високий ризик пошкодити кореневу систему. Також, щоб уникнути появи плісняви і паразитів у ґрунті, треба відмінити полив на ці 2 дні.

20 і 21 січня: спадаючий Місяць у знаку Стрільця. Сприятливі дні для посадки квітів трав’янистого типу, тобто таких, які не квітують. Добре буде доглядати за кактусами, які можна полити у невеликій кількості.

22 і 23 січня: спадаючий Місяць у знаку Козерога. Місячний календар кімнатних рослин на січень радить виконувати роботи з надземними частинами рослин. Але категорично не рекомендується працювати з корінням. Ці два дні сприятливі для замочування насіння, а також висівати однолітні квіти.

Місячний календар кімнатних рослин на січень 2020 року з 24 по 31 число

24, 25 і 26 січня: 25 січня Молодик у знаку Водолія. В ці три дні місячний календар не радить проводити ніякі маніпуляції з квітами. Фахівці вважають, що 26 січня можна обприскати листя квітів, щоб змити пил.

27, 28 і 29 січня: Місяць почав зростати у сузір’ї Риб – це чудовий час для активного догляду за рослинами. В ці дні корисним буде догляд як за квітами, так і за розсадою – рослини активно підуть зростати.

30 і 31 січня: зростаючий Місяць у знаку Овна. Місячний календар кімнатних рослин на січень 2020 року вважає не дуже сприятливими ці дні по догляду за кімнатними рослинами. В ці дні без шкоди для квітів, можна додати часу у світовий день, виставивши їх під спеціальні лампи освітлення.

Ви не можете копіювати текст