ГоловнаАрхів Сад і городКоли садити помідори в травні 2023 за місячним календарем, які найкращі сорти...

Наприкінці весни у вирощуванні томатів є різні види робіт – можна пересаджувати розсаду, пікірувати саджанці томатів, а також ще можна сіяти помідори на розсаду. Місячний посівний календар на травень вказує сприятливі дні, коли садити помідори у відкритий грунт в травні 2023 року, коли пасинкувати розсаду, можна сіяти насіння. Фахівці назвали найкращі сорти помідорів – які смачні, м’ясисті та соковиті.

Які найкращі сорти помідорів, що вам сподобаються – соковиті, м’ясисті й смачні

Ці помідори можна купити на розсаду й виростити чудові томати, які підходять і для вживання у свідому вигляді, й для закатки на зиму.

Монгольський карлик

  • Чудовий варіант, який особливо підходить для ще малодосвідчених господинь. Це ранні помідори, які невибагливі у вирощуванні. Їх не треба пасинкувати і підв’язувати. Сорт помідорів «Монгольський карлик» приносить великі та смачні плоди.

Де-барао царський

  • Цей сорт томатів стійкий до різних захворювань, в тому числі і до фітофторозу. В нього середньопізній період дозрівання. Це смачні та м’ясисті помідори.

Цукровий бізон

  • Чудовий сорт томатів, за правильних строків посадки та вирощування, плоди можна збирати вже приблизно за 100 днів після посадки. Це великі, рожеві і схожі за формою на серце плоди. Помідори цього сорту мають високу врожайність і дуже стійкі до хвороб.

Чорний Китай

  • Цей сорт томатів середнього терміну дозрівання. Цікаве в цьому сорті те, що в процесі дозрівання плоди стають чорнично-синього, майже чорного кольору. Цим томатам притаманна висока стійкість до хвороб та шкідників. Помідори нового сорту «Чорний Китай» мають дуже приємний смак з легкою фруктовою ноткою.

Орлине серце

  • Ці великі рожеві плоди мають серцеподібну форму. Вони дуже м’ясисті та соковиті, що чудово підходить для приготування салату.

Зінуля (Зинуля)

  • Ці скоростиглі томати, вегетаційний період складає 80 днів. «Зінулю» господині люблять за приємний смак з приємною овочевою кислинкою.

Медовий спас

  • Надзвичайно чудовий помідор, який ви вподобаєте вже після першого разу вирощування. Це середньостиглий сорт з великими сортами, з одного куща можна знімати до 5 кг врожаю. На смак помідори цього сорту ніжні, солодкуваті та соковиті.

Коли садити помідори в травні 2023 за місячним календарем, сіяти на розсаду пасинкувати саджанці томатів

Місячний посівний календар називає сприятливі дні для посадки, пересадки та вирощування помідорів в останній місяць весни. Крім того, інформує про заборонені дні за місячним календарем, коли не можна турбувати рослини.

Коли садити помідори в травні 2023 року у відкритий грунт

  • травень – 6, 9, 10, 13, 14, 15, 22, 23, 24

Важливий агротехнічний прийом, який не можна ігнорувати – це пасинкування.

Коли пасинкувати помідори в травні 2023

  • 1, 21, 27, 28, 29 травня.

Наприкінці весни ще можна висівати помідори на розсаду і тоді восени ми зможемо зняти другий врожай. Але слід створити умови для вирощування. Щоб правильно розрахувати строки, треба врахувати вегетаційний період певного сорту томатів.

Щомісяця є кілька заборонених днів, коли не можна турбувати рослини через їх вразливість.

Заборонені дні – 5, 18, 19, 20 травня 2023.

Можна скачати та завантажити щомісячний календар заборонених днів на весь поточний рік.

Заборонені дні для роботи з рослинами 2023 завантажити
Заборонені дні для роботи з рослинами 2023 Місячний посівний календар 2023
Заборонені дні для роботи з рослинами 2023 Місячний посівний календар 2023

Багато корисної інформації щодо вирощування помідорів – за цим посиланням

«Вирощування помідорів»

Ви не можете копіювати текст