ГоловнаАрхів Сад і городКоли садити перець в травні 2023 у відкритий грунт

Коли садити перець в травні 2023 у відкритий грунт

Щоб отримати смачний перець, слід уникати помилок і в цьому допоможуть корисні поради досвідчених городників. А місячний посівний календар на травень 2023 року підкаже сприятливі дні, коли найкраще висаджувати перець у відкритий грунт в травні за місячними фазами.

Яких помилок слід уникати, висаджуючи перець у відкритий грунт

Зазвичай пересадка розсади перцю проводиться в травні-червні, в залежності від регіону та погодних умов цього сезону. Важливо знати деякі прийоми та правила, які допоможуть уникати помилки при посадці перцю у відкритий грунт. Отже, про що слід потурбуватися до пересадки розсади перцю на город

  • Слід правильно вибирати місце для грядки. Ця культура теплолюбива, тому грядка повинна добре прогріватися сонцем. Тобто висаджуємо перці на відкритій та добре освітленій ділянці.
  • Важливо підготувати грунт перед посадкою. Земля під перець повинна бути удобрена, пухка. За цієї умови коренева система перцю буде добре розвиватися й отримувати з грунту необхідні поживні речовини.
  • Висаджуючи розсаду перцю треба правильно розрахувати відстань між кущиками перцю. Оптимально, щоб між ними було не менше 30 сантиметрів.
  • Полив дуже важливий для перцю, адже ця культура потребує гарного зволоження. Особливо, якщо стоїть посушлива погода. При цьому слід бути обережними, щоб не залити й не спровокувати гниття коріння та розвитку грибкових захворювань.

Коли садити перець в травні 2023 у відкритий грунт за місячним посівним календарем

Місячний посівний календар вказує найбільш сприятливі дні, щоб висаджувати розсаду перцю у відкритий грунт. Звичайно, спираючись на ці дати, не можна нехтувати агротехнічними правилами, вимогами до температурних показників, оптимальних для цієї культури.

Сприятливі дні для посадки перцю в травні 2023 у відкритий грунт

  • 6, 13, 14, 15, 17, 22, 23, 24 травня

Вирощування перцю у відкритому ґрунті, які рослини можна садити поряд, а які не варто.

Перець: вирощування у відкритому грунті за правилами принесе гарний урожай

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст