ГоловнаАрхів Сад і городКоли сіяти петунію 2021 і як це робити у сприятливі дні вказує...

Коли сіяти петунію 2021 і як це робити у сприятливі дні вказує місячний посівний календар

Петунія – популярна квітка на присадибних ділянок. Висаджувати цю квітку можна на розсаду у більш холодну пору року, а коли буде тепліше, насіння петунії можна висівати у відкритий грунт. Найкращі сприятливі дні, коли сіяти петунію 2021,і як це краще робити вказує місячний посівний календар на 2021 рік. Спираючись на поради місячного календаря, слід зважати на заборонені дні для посадок і не забувати виконувати агротехнічні правила вирощування петунії.

Сприятливі дні для посіву насіння петунії 2021Коли сіяти петунію 2021 у березні і квітні у сприятливі дні вказує місячний посівний календар

У петунії досить тривалий термін вегетації. Від посіву насіння до появи перших квітів проходить в середньому 70 – 80 днів. Тому вирощують петунію зазвичай через розсаду. Якщо умови вирощування були сприятливі, тоді термін появи квіток може зменшитися. Відповідно, якщо умови не найкращі, тоді петунія зацвіте дещо пізніше.

Сприятливі дні для посіву петунії у березні і квітні 2021 року

У березні зазвичай насіння петунії висаджують на розсаду. А от у квітні, вже можна проводити посадку у відкритий грунт. Звичайно, слід зважати на погодні умови.

  • березень – 3, 4, 17, 18, 22, 23, 26, 27, 30, 31
  • квітень – 8, 9, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 28

Заборонені дні для посіву у 2021 році

Заборонені дні для роботи з рослинами 2021 завантажити у високій якості

Заборонені дні для роботи з рослинами 2021 Посівний календар 2021

Місячний календар, крім сприятливих днів, вказує ще й заборонені дні кожного місяця. Це дні, коли рослини дуже вразливі і тому не можна нічого сіяти і садити. Кожного місяця це 4 дні – три дні Молодика і доба Повні.

Сприятливі дні для посіву насіння на розсаду петунії 2021Як сіяти петунію: температура і полив

Насіння петунії може бути у гранулах і без оболонки. Гранульоване насіння легше для висівання, тому що його краще видно. А ось насіння без оболонки дуже дрібне і тому з ним складніше працювати.

Посів петунії на розсаду

У підготовлений ящик для розсади (або інша ємність для розсади), слід засипати суміш торфу і піску. Потім грунт треба вирівняти і пролити розчином марганцю (блідо-рожевого кольору). Т.к. я насіння петунії надто дрібне і його не видно на фоні землі, фахівці рекомендують перемішати його з сухим піском. І цю суміш розсипати по всій площі ящику, або у підготовлені борозенки – в залежності від тари для розсади.

Температура для вирощування розсади

  1. Оптимальна температура для розсади петунії до пікірування +21 °C … +22 °C.
  2. Після проведення пікірування, температура для петунії повинна бути +18 °C… +20 °C.
  3. Коли розсада петунії зміцніє, температуру повітря можна знизити до +16 °C… +18  °C

Як поливати розсаду петунії

  1. Фахівці радять дуже обережно ставитися до поливу розсади петунії з моменту сходів і до пікіровки. Поки насіння не проросло, його треба двічі на день зволожувати через обприскування.
  2. Після проростання насіння обприскування потрібно негайно припинити.
  3. Тепер треба поливати обережно корінь. Розсаду петунії слід поливати так, щоб вода не потрапляла на рослини.
  4. Поливати треба тільки теплою водою, намагатися лити тонкою цівкою в місця де немає сіянців. Грунт у будь-якому випадку зволожиться рівномірно.

Квіти для піщаних грунтів

Для глинистого грунту є рослини, які добре ростуть квітують, прикрашаючи територію біля будинку.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст