ГоловнаАрхів Сад і городКоли сіяти кукурудзу в травні 2022 за місячним посівним календарем

Місячний посівний календар городника на травень 2022 вказує сприятливі дні, коли сіяти кукурудзу в травні. Крім цього за місячним календарем городника є й заборонені дні для посадок як кукурудзи, так й інших культур, варто скористатися цими порадами.

Коли сіяти кукурудзу в травні 2022 за місячним посівним календарем городника у сприятливі дні, а коли заборонені дні для посадокКоли сіяти кукурудзу в травні 2022 за місячним посівним календарем городника у сприятливі дні, а коли заборонені дні для посадок

Крім сприятливих і заборонених днів, є так звані нейтральні дні. В ці дні садити можна, але ефективність буде нижчою, тому що рослина не отримає підтримку Місяця і зодіакального знаку.

Заборонені дні

Заборонені дні для роботи з рослинами 2022 завантажити

Заборонені дні для роботи з рослинами 2022 місячний посівний календар 2022
Заборонені дні для роботи з рослинами 2022 місячний посівний календар 2022

Звертаємо вашу увагу на дати заборонених днів. Адже саме тоді не можна не те що садити кукурудзу, але й інші культури, навіть доглядати за ними не можна, тому що вони дуже вразливі до будь-якого втручання.

Заборонені дні для посадок – 1, 16, 29, 30, 31 травня

Місячний посівний календар городника не рекомендує ні садити рослини, ні пророщувати чи замочувати рослини. В ці дні відпочивають і рослини, і земля, і люди.

Сприятливі дні для посадки кукурудзи в травні 2022

За місячним посівним календарем городника сприятливими днями маються на увазі дні, коли навколишнє середовище – фаза Місяця, знак зодіаку, місячний день – найбільш допомагають певному виду рослини. Саме тому рекомендується садити саме в такі дні, щоб місячна енергія максимально підтримувала саджанці.

Коли сіяти кукурудзу в травні 2022

  • 2, 5, 6, 7, 12, 13, 14, 15 ,23, 24, 27, 28 травня 2022

Досвідчені городники радять запланувати посадку кукурудзи саме в названі дати травня.

Основні агротехнічні правила, коли і як сіяти кукурудзу в травні 2022Основні агротехнічні правила, коли і як сіяти кукурудзу в травні 2022

Плануючи посадки, спираючись на поради місячного календаря, слід не забувати й про агротехнічні правила вирощування культур.

Важливо правильно вибрати місце для грядки кукурудзи

Наш злак – кукурудза, відноситься до теплолюбивих рослин. Очікувати гарний урожайкукурудзи можна лише тоді, коли її паростки будуть добре освітлюватися сонцем, а не ростимуть в тіні.

Важливо! Для вирощування кукурудзи слід обирати сухі ділянки. Кукурудза не терпить заболочування та застою води.

Грядка кукурудзи не повинна бути на тому ж місці, де вирощували її у попередній рік.

При виборі місця для посадки не рекомендується знову садити на тому ж місці, де кукурудза росла минулого року, а також де росло просо. Для кукурудзи, як і для інших  культур, є рослини – гарні сусіди, і є такі, поряд з якими на варто садити

Які рослини можна садити поряд з кукурудзою

  • Горох, диня, гарбуз, квасоля, соя, соняшник, люпин, огірки. помідори.

Рослини, які не слід садити поряд з кукурудзою

  • Селера і буряк.
Місячний посівний календар травень 2022 вказує, що садити в кожен день травня
Як садити овочі на городі: що з чим поряд

Ви не можете копіювати текст