ГоловнаАрхів Сад і городКоли садити під зиму буряк листопад 2022 та сіяти моркву

Коли садити під зиму буряк листопад 2022 та сіяти моркву

Місячний посівний календар називає точні дати, коли садити під зиму буряк листопад 2022 та сіяти моркву на зиму. Проводячи посадки та посів за місячним календарем, слід пам’ятати й основні агротехнічні правила вирощування озимих культур

Коли садити буряк та моркву під зиму листопад 2022

Посадка насіння буряку та моркви повинна проводитися, коли земля вже трохи підмерзла. Завдяки цьому прийому врожайність цих культур збільшується. Тому треба слідкувати за прогнозом погоди.

Сприятливі дні сіяти буряк і моркву під зиму в листопаді 2022 за місячним календарем

  • 3, 4, 7, 9, 12, 13, 14, 20, 21, 22, 26, 27, 30 листопада 2022 року

Названі дати посадкових днів допоможуть правильно спланувати городні роботи. Озимий посів цих та інших культур, крім стратифікації насіння, має ще позитивні моменти: навесні більше часу для інших нагальних робіт. Посаджене восени насіння навесні почне раніше прорости і, відповідно, модна буде раніше збирати врожай цієї городини.

Посадку буряка та моркви на зиму за температурними показниками

Морква та буряк – досить зимостійкі культури. Тому плануючи посадкові дні, слід зважати, щоб не поверталося потепління. Адже оптимальна температура для посіву буряку та моркви восени:

  • температура повітря вдень від + 2 до -1 ° C;
  • вночі від -3 до -4 ° C;
  • температура грунту в межах -2 … -4 ° C.

Кожного сезону осінь може бути рання та холодна, а може навпаки – пізня і тепла. Інколи посадка буряку та моркви на зиму триває й в грудні.

Основні правила посадки моркви та буряку на зиму: температура, норми внесення насіння, підготовка грядок, правила посіву моркви восени на зиму.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст