ГоловнаАрхів Сад і городКоли садити огірки в травні 2022 у сприятливі дні

Огірок – смачний і корисний овоч, який ми вживаємо у свіжому вигляді, консервуємо різноманітними способами та використовуємо, як косметичний засіб. Місячний посівний календар городника на травень 2022 року підказу, коли сприятливі дні, щоб садити огірки в травні. Крім цього, місячний календар називає заборонені дні для посадок. Також, городники поділилися і розповіли цікаві факти про наш улюблений овоч – огірки.

Коли садити огірки в травні 2022 у сприятливі дні вказує місячний посівний календар городника, а коли заборонені дні

В травні на городників чекають найактивніші дня для посадок. Досвідчені фахівці рекомендують висаджувати огірки у відкрити грунт згідно місячного календаря.

Сприятливі дні, коли садити огірки в травні 2022

  • 2, 5, 6, 7, 12, 13, 14, 15, 23, 24, 27, 28

Городники, які отримують гарні врожаї, зазичай використовують поради місячного календаря. Звичайно, виконуючи агротехнічні правила вирощування цього овочу.

В інші дні травня допустимо також садити огірки й іншу городину, це – нейтральні дні для посадок. Не можна садити лише в заборонені дні – це дні Молодика і Повня.

Заборонені дні для роботи з рослинами 2022 завантажити

"<yoastmark

Коли заборонені дні в травні  —  1, 16, 29, 30, 31 травня 2022

Отже, знаючи, коли сприятливі дні, а коли заборонені, можна планувати посадку огірків. Звичайно, дивимося й на погодні умови.

Коли садити огірки в травні 2022: цікаві факти про цей овоч

Наведена інформація покаже, на скільки корисний цей овоч і як його можна використовувати крім як з’їсти

  • Огірки містять вітаміни B1, B2, B3, B5 та B6, фолієву кислоту, вітамін C, кальцій, залізо, магній, фосфор, калій та цинк.
  • Насичення організму вологою. Всім відомо, що щодня ми повинні випивати мінімум 8 склянок чистої води, але не всі це можуть. І тут в пригоді буде огірок, адже він на 95% складається з води.
  • Допомагає нейтралізувати стрес. Треба нарізати цілий огірок і покласти в каструлю з киплячою водою. Хімічні та поживні речовини з огірка вступають у реакцію з окропом і вивільняються разом з парою, створюючи заспокійливий, розслаблюючий аромат.

Практичні поради по вирощуванню огірків

Ви не можете копіювати текст