ГоловнаАрхів Сад і городКоли садити часник квітень 2022 у сприятливі дні за місячним календарем

Коли садити часник квітень 2022 у сприятливі дні за місячним календарем

Весною ми садимо яровий часник, які має своє особливості, відмінні від озимого часнику. Коли садити часник квітень 2022 у сприятливі дні за місячним календарем – ця інформація стане в пригоді городникам. Місячний посівний календар городника вказує заборонені дні для посадки.

Коли садити часник квітень 2022 у сприятливі дні за місячним календарем, які заборонені дні для посадкиКоли садити часник квітень 2022 у сприятливі дні за місячним календарем, які заборонені дні для посадки

Існують різні точки зору щодо того, чи варто висаджувати часник навесні. Деякі притримуються цього правила, а деякі господині садять часник тільки під зиму. Для тих, хто садить навесні, корисною буде інформація

Сприятливі дні, коли садити часник в квітні 2022

  • Квітень — 3, 4, 17, 18, 19, 20, 21, 22

Якщо в ці дні з якихось причин не було змоги проводити посадку, часник можна садити й в інші дні. Але мати на увазі, що якість і сила рослин може бути дещо меншою.

В кожен календарний місяць ми маємо декілька днів, коли не можна садити рослини, тому що вони дуже чутливі до будь-якого втручання. Це так звані заборонені дні місячного календаря, які припадають на дні Молодика (3 дні) і на Повню.

Заборонені дні для роботи з рослинами 2022 завантажити

Заборонені дні для роботи з рослинами 2022 місячний посівний календар 2022
Заборонені дні для роботи з рослинами 2022 місячний посівний календар 2022

Квітень 2022: заборонені дні

  •  1, 2, 16, 29, 30 квітня

Коли садити часник квітень 2022: особливості вирощування ярового часникуКоли садити часник квітень 2022: особливості вирощування ярового часнику

Посадка ярого часнику має певні особливості і відмінності порівняно з озимим часником

  • період вегетації ярого часнику на 30-35 днів більший, ніж озимого;
  • грунт повинен погрітися не менше, ніж +6°С … 7°С;
  • часник треба садити рядками, відстань між зубчиками в рядках 7-9 см, ширина міжрядь 12-15 см;
  • вглибину зубчики часнику треба занурювати, щоб часник в 1,5 рази була більшою за довжину самого зубчика, приблизно на 4 см.

Фахівці уточнюють, якщо зубчики посадкового часнику занадто великі, тоді відстань між ними в рядках треба збільшити до 12 см.

Зазвичай яровий часник висаджується з середини квітня до початку травня. Але точні терміни залежить від погоди та регіону.

Категорично забороняється садити ярий часник після цибулі та часнику (у тому числі озимого), тому що в них спільні шкідники та хвороби.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст