Місячний посівний календар на червень 2022 називає сприятливі дні, коли садити баклажани у відкритий грунт в червні. Після посадки розсади баклажанів, важливо провести підживлення – городники рекомендують рецепт добрива і строки проведення.
Коли садити баклажани у відкритий грунт червень 2022 за місячним календарем у сприятливі дні, а коли заборонені дні для посадок
Досвідчені городники намагаються проводити посадкові дні, які вказує місячний посівний календар. Пересаджувати розсаду баклажанів у відкритий грунт варто теж в такі сприятливі дні – це додасть рослині сили для адаптації.
Сприятливі дні в червні 2022 для посадки розсади баклажанів у відкритий грунт
- 1, 2, 3, 9, 10, 11, 12, 19, 20, 24, 25 червня 2022
Отже, краще планувати пересадку розсади баклажанів саме в ці дні. В інші дні червня також можна висаджувати, але слід пам’ятати, що рослини можуть ефективність посадок може бути меншою. Не можна висаджувати тільки в три дні Молодика і на Повню – це так звані заборонені дні для посадок.
Коли не можна нічого садити в червні, тому що це заборонені дні
- 14, 28, 29, 30 червня 2022
З’ясувати, коли заборонені дні можна самостійно, достатньо знати точні дати народження нового Місяця і дату Повні. Правило підрахунку: три дні на Молодика – за день, в день Молодика і наступного дня та дата Повні.
Підживлення баклажанів після посадки розсади у відкритий грунт в червні 2022
Як зазначалося, після посадки розсади баклажанів у відкритий грунт, потрібно провести підживлення азотними добривами. Це важливо, щоб рослина в на початку вегетації змогла набрати достатньо зеленої маси. Через нестачу азоту в другій частині вегетаційного періоду плоди будуть погано формуватися. При цьому, не можна забувати й про фосфорне і калійне підживлення.
Баклажани підживлювати варто теж у спряитливі дні за місячним календарем на червень 2022 – дати співпадають з посадковими днями.
Перше підживлення баклажанів проводиться через 7-12 днів після висадки розсади – як тільки вона приживеться. На те що розсада прийнялася вказує поява нового листа.Рецепт органічного добрива для підживлення баклажанів
Підживлення баклажанів
Добриво для баклажанів можна зробити з перегною або з пташиного посліду
- при підживленні гною 1 склянку настою розводять у 10 л води та вносять під корінь по 1-1,5 л.
- добриво з пташиного посліду: в 10 л води розводять 0,5 склянки добрива, оскільки пташиний послід дуже концентрований. При підживленні послідом готовий розчин додають 200 г золи.
Всі підживлення баклажанів треба проводити під корінь. Перед внесенням добрив, баклажани треба добре пролити. Якщо перед підживленням рослини не полили, то проводять полив після підживлення, але не дуже рясний, інакше добрива вимиваються в нижні шари ґрунту і стануть недоступними для рослин.