ГоловнаАрхів Сад і городКоли садить перець лютий 2022 і коли пікірувати розсаду

Місячний посівний календар на лютий 2022 року вказує, Коли садить перець лютий 2022 і коли пікірувати розсаду. Також він називає заборонені дні для посадки будь-яких рослин. Висіваючи перець на розсаду, слід враховувати строки пересадки у відкритий грунт

Коли садить перець лютий 2022 і коли пікірувати розсаду, які заборонені дні для посадкиКоли садить перець лютий 2022 і коли пікірувати розсаду, які заборонені дні для посадки

Місячний посівний календар вказує найкращі дні для посадки і пікірування розсади. В інші дні також можна садити, не варто лише це робити в заборонені дні – три дні Молодика і на Повню.

Сприятливі дні для вирощування перцю в лютому 2022

  • 3, 4, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 22, 23 лютого

Сприятливі дні пікірувати розсаду перцю

  • 3, 4, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 26, 27 лютого.

Заборонені дні для посадки перцю й інших рослин в лютому

Нагадаємо, що заборонені дні – це три дні Молодика і на Повню. Молодик в останній місяць зими припадає на 1 лютого 2022, Повня настає 16 лютого 2022 року

Заборонені дні в лютому

  • 1, 2, 16 лютого 2022 року

Цікаві факти про солодкий перецьЦікаві факти про солодкий перець

Крім того, коли садить перець лютий 2022 і коли пікірувати розсаду, буде цікаво дізнатися й деякі факти, про які ви могли і не знати. Адже у перцю менший “піар”, ніж в деяких інших рослин і продуктів.

Солодкий перець часто називають болгарський перець.

  • Це єдиний представник сімейства перців, який не виробляє капсаїцин – хімічна речовина, що викликає сильне печіння при контакті з язиком. Відсутність капсаїцину в болгарському перці пов’язана з рецесивною формою гена, який позбавляє капсаїцину. Ось чому цей перець називають солодким перцем.
  • Солодкий перець має найвищий рівень вітаміну С серед усіх продуктів. Великий червоний перець забезпечує більше 300% добової норми вітаміну С та містить утричі більше вітаміну С, ніж апельсин.
  • Болгарський перець має багато різних назв. У США, Індії, Канаді та Малайзії його називають солодким перцем. В Австралії та Новій Зеландії їх називають Capsicum. Британці називають його просто перцем, а японці – папурика.
  • Солодкий перець можна вживати в їжу на будь-якій стадії розвитку, проте вміст вітаміну С і каротиноїдів (так що все корисне в перці!) у ньому збільшується в міру його дозрівання.
  • Червоний солодкий перець солодший за зелений, тому що він стає солодшим у міру дозрівання.
  • Традиційна китайська медицина використовувала солодкий перець для лікування деяких захворювань, таких як поганий кровообіг, розлад шлунку, втрата апетиту, набряки, обмороження та проблеми із травленням.

Ви не можете копіювати текст