ГоловнаАрхів Сад і городКоли на зиму сіяти буряк і моркву в жовтні 2021 за місячним...

Місячний календар городника на жовтень вказує сприятливі дні в жовтні 2021 року, коли найкраще сіяти на зиму буряк і моркву. Це важливі поради, але, щоб майбутній урожай був гарним, необхідно зважати і на агротехнічні правила вирощування коренеплодів. Важливий фактор для посадки озимих культур – температурні показники. Тому слід правильно вибирати час для посіву на зиму. Крім цього, важливо вибрати морозостійке насіння і ми вказуємо популярні сорти для озимої посадки буряку і моркви

Коли на зиму сіяти буряк і моркву в жовтні 2021 за місячним календарем у сприятливі дні

Якщо погодні умови відповідають правилам озимого посіву, можна скористатися і сіяти буряк і моркву за місячним календарем

Сприятливі дні посадки на зиму буряку і моркви в жовтні 2021 за місячним календарем

  • 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 26, 27

Народні прикмети для озимої посадки моркви і буряку

Народні прикмети, які складалися за багаторічними спостереженнями, вказують на найкращий час посіву на зиму насіння буряку і моркви.

Потрібно вибирати дні, коли на грунті вже вдарив перший мороз і грунт на грядках почав промерзати. Треба слідкувати за довгостроковим прогнозом погоди. Не можна садити, якщо очікується потепління. Інакше насіння, яке вже «сидить» в підмерзлій землі, почне прокидатися і проростати. А наступне похолодання знищить ніжну паросль.

Коли на зиму сіяти буряк і моркву в жовтні 2021 за агротехнічними правилами і температурними показниками

Фахівці зазначають, що в середньому посів насіння буряку і моркви на зиму провадиться з середини жовтня і у листопаді. Інколи ці строки можуть коливатися в ту чи іншу сторону в залежності від погоди і кліматичних умов у вашому регіоні.

Садити на зиму буряк і моркву можна, коли середньодобова температура буде триматися в межах 0 ºC … -2 ºC.

Грядку для озимого посіву моркви і буряка потрібно готувати заздалегідь, коли земля ще тепла і не прихоплена заморозками. Крім того, що потрібно перекопати і підживити грунт, провести борозенки, не можна забути й про підготовку грунту для засипання насіння. Треба набрати в ємність, наприклад у відро чи мішок, грунт і поставити його в приміщення, щоб земля не замерзла. Цей грунт знадобиться під час осіннього посіву, щоб присипати висіяне насіння моркви і буряку (адже з грядки буде важко брати землю, бо вона буде грудочками і промерзла).

Важливий фактор, щоб посів під зиму буряку і моркви був успішним, є правильний вибір насіння.

Найбільш популярні сорти моркви і буряку для посадки на зиму

Ви не можете копіювати текст