ГоловнаАрхів Сад і городГороскоп 2023 для Стрільця: кохання, гроші та фінанси, здоров'я та самопочуття

Гороскоп 2023 для Стрільця: кохання, гроші та фінанси, здоров’я та самопочуття

Представник вогняної стихії – знак зодіаку Стрілець має жвавий характер, в прийдешньому році його стрімке життя прискориться ще в декілька разів. Так передбачає гороскоп на 2023 для Стрільця і дає прогноз на кохання, гроші та фінанси, здоров’я та самопочуття знаку зодіаку Стрілець в рік Чорного Водяного Кролика.

Гороскоп 2023 для знаку зодіаку Стрілець: загальні тенденції в різних сферах життя в рік Чорного Водяного Кролика

Як вже зазначалося, стрімке життя Стрільця ще більше прискориться. Тому людям цього знаку зодіаку слід приготуватися до того, що багато проблем доведеться вирішувати швидко та в процесі активної діяльності. Змін очікується багато і треба гідно їх прийняти. Потрібно бути стратегом і філософом одночасно, щоб не потрапити в кризові ситуації.

Гороскоп на 2023 рік радить Стрільцю стати впевненішим, не займатися самокритикою та похмурою пропагандою своїх недоліків.

Якщо відчувається, що енергія просто «розриває», можна «спустити пару», наприклад, в тренажерному залі, зустрітися з друзями, просто ходити багато пішки. Інтимна близькість теж, до речі, знижуємо внутрішню напругу.

Щоб 2023 рік був успішним, Стрільцям треба перестати сидіти у мріях та в своїх ілюзіях. Потрібно взяти себе в руки та діяти.

Пріоритет для Стрільця у 2023 році – ініціативність, комунікабельність та здорові амбіції.

Не треба ніяковіти і боятися, навіть, якщо будуть потрібні неординарні методи досягнення цілей. В рік Чорного Водяного Кролика у Стрільця набагато більше шансів стати успішним в роботі та щасливим в особистому житті.

Треба бути пильним щодо свого фізичного здоров’я, тут можливі неприємні ситуації. Але тільки, якщо запустити хворобу або проігнорувати заходи обережності.

Гороскоп Стрільця на 2023 рік попереджає про зниження енергетичного тонусу влітку. Краще відпочити та радіти тому, чого вже досягли.

Для деяких представників Стрільця 2023 рік може стати критичним в особистих відносинах, що позначиться на подальшому житті.

Можливі суперечки та конфлікти, після яких Стрілець вже не зможе налагодити стосунки. Але не варто сильно не переживати, гороскоп радить до деяких ситуацій поставитися філософськи.

Знак зодіаку Стрілець дуже зміниться внутрішньо, тому вже не зможе багато речей приймати як належне. Для них в рік Чорного Водяного Кролика буде важлива безпека. Тут йдеться не лише про квартиру (житло), а й про духовний захист. Повертаючись до рідного дому, Стрілець буде прагнути затишку та спокою.

Гороскоп на 2023 рік для Стрільця: кохання, сімейні стосунки

Непростий рік очікує Стрільця в сімейному житті

Кохання та відносини жінки Стрілець

Якщо самотня жінка знаку Стрілець не мріятиме про принца, то вже до літа її особисте життя потьмяніє. Якщо ж у Стрільця жінки вже є обранець, то ніщо не завадить розвитку гармонійних відносин. Вони стануть ще міцнішими та чуттєвішими. Хоча багатьом захочеться частіше бачитися з подругами.

Любовний гороскоп 2023 прогнозує, що деякі чарівні представниці Стрільця вирішать бути вільними сімейного життя, принаймні в рік Чорного Водяного Кролика

Особисте життя чоловіка Стрільця

Представники Стрільця чоловічої статі будуть завалені роботою по саму маківку. І через це на стосунки в них хронічно не вистачає часу. Але в середині весни ситуація зміниться, Стрілець чоловік може завести цікаве знайомство, а вже влітку зробить коханій пропозицію руки та серця. Астрологи радять не зважати на коментарі оточуючих, які кажуть, що ви поспішайте. Якщо це дійсно справжнє почуття, його захочеться зберегти.

Сімейні стосунки Стрільця

Гороскоп 2023 прогнозує, що сімейний Стрілець буде змушений пройти через низку випробувань, щоб зробити правильні висновки та ухвалити конкретне рішення. Хтось подасть на розлучення з другою половинкою, а комусь випаде шанс зберегти та зміцнити стосунки.

Родинні стосунки знаку зодіаку Стрілець

У 2023 році Стрілець може запросто потрапити у пастку. В сенсі – в «трикутник», вибратися з якого буде непросто. І це стосується жінок та чоловіків цього знаку зодіаку.

Але тут можна сказати не тільки про любовні стосунки, а й про чвари між родичами чи друзями. Син і теща, мама та донька, друг і колега тощо. Головне, у складних ситуаціях не гарячкувати, а приймати рішення на тверезу голову. Від здорового глузду та стриманості залежатиме багато.

Гороскоп 2023 для знаку зодіаку Стрілець: гроші та фінанси

Фінансовий гороскоп на 2023 рік говорить Стрільцю, що, якщо про великі заробітки тільки мріяти, то гроші так і залишаться в думках. Адже, як в казках, гроші само по собі не з’являються, в реальному житті треба докладати зусиль, щоб мати гідне матеріальне становище. Потрібно старанно працювати, шукати щось нове, навчатися чи відкривати свій бізнес. Інших варіантів розбагатіти немає. Хоча можна вкласти фінанси у вигідне підприємство. Але для цього теж потрібна певна сума і ретельно зважені ризи таких інвестицій.

Якщо представник Стрільця хоче вкласти гроші в якийсь проект або відкрити свою справу, то тут можна звернутися за порадою до друзів-підприємців. Вони ж точно підкажуть, із чого починається бізнес. Головне, щоб Стрілець ретельно перевіряв та уважно підписував документи. Краще звернутися до юриста, щоб не зробити помилок, тому що навколо багато аферистів та нечистих на руку людей.

Прибуткові напрямки діяльності в 2023 році для знаку зодіаку Стрілець

  • сфера краси;
  • продаж продуктів;
  • комп’ютерна графіка;
  • капіталовкладення;
  • приватний бізнес;
  • модна індустрія;
  • розважальні заходи;
  • медицина.

Фізична робота з великими навантаженнями теж виявиться прибутковою, але тут треба бути дуже обережним, тому що здоров’я за гроші не купиш.

Якщо Стрілець хоче створити власну справу, то документи краще оформити на початку весни. Інакше, у наступні місяці передбачаються постійні перевірки з боку законодавчих органів.

Гороскоп на 2023 рік зазначає, що, якщо робота, де працює Стрілець, цілком влаштовує, то нічого не варто міняти. А ось попросити у керівництва надбавку до зарплати чи премію можна.

Знак зодіаку Стрілець в рік Чорного Водяного Кролика може розраховувати на прибуток за успішно проведену роботу.

Гороскоп здоров’я Стрільця на 2023 рік Чорного Водяного Кролика

Багато Стрільців рік Чорного Водяного Кролика захочуть покращити свою фігуру. Це стосується як жінок, а й чоловіків цього знаку зодіаку.

Загалом, як пророкує гороскоп на 2023 рік на Стрільця очікує чимало змін в різних сферах життя, і сфера здоров’я – не виключення.

Хтось набере зайві кілограми, комусь судилося завагітніти, інші підуть у спорт. Але багато хто зі Стрільців не тільки вдосконалюватиметься сам, а й вирішить допомогти іншим людям.

Вивчення медицини, народних способів схуднення, заняття фітнесом та йогою – все це у полі зору Стрільця в 2023 році.

Астрологи рекомендують профілактично побувати в стоматолога навесні, за потреби запланувати лікування або протезування. Можливе хірургічне втручання, якщо запустите захворювання ротової порожнини.

Рекомендація для Стрільця – навесні та восени пройти курс масажу. Також корисно провести очищення організму (судини, печінка) від шлаків. Представницям Стрільця в першу половину року не завадить відвідати мамолога та офтальмолога.

Читайте також

Гороскоп Овна на 2023 рік
Гороскоп Тельця на 2023 рік
Гороскоп для Близнюків на 2023 рік
Гороскоп для Рака на 2023 рік
Гороскоп Лева 2023
Гороскоп Діви на 2023 рік
Гороскоп для Терезів на 2023 рік
Гороскоп Скорпіона 2023
Гороскоп для Козерога 2023
Гороскоп для Водолія на 2023 рік
Гороскоп Риб 2023

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст