У розпалі садові роботи та висаджування рослин у відкритий грунт. Тому догляд за руками після роботи в саду та на городі буде дуже актуальними. Прості поради можуть допомогти Вам відновити Ваші ручки після тяжкої праці та надати шкірі гарного вигляду.

Рецепти по догляду за руками після роботи в саду та на городі

Догляд за руками після роботи в саду та на городі
Ванночки допоможуть видалити бруд з-під нігтів і з пор шкіри

Полоскання і солоній воді.

Це простий спосіб відновлення шкіри рук. Потрібно розвести 2-3 столові ложки солі у 1 л води і в цю ванночку занурити руки на 10 хвилин. Така ванночка допоможе очищенню рук від бруду, який в’їдається у пори шкіри після роботи на городі.

Ванночка з додавання молока

Робимо розчин на основі мильної води: розчинне мило, чайна ложка цукру, 100 гр солі і трошки свіжого молока. Всі ці інгредієнти на 1л води – розчиняємо і опускаємо руки приблизно на 10-15 хвилин.

Домашній скраб для рук

Якщо руки сильно забрудненні, можна скористатися рецептом домашнього скрабу для рук. Для приготування змішуємо: цукор, пінку для ванної і гліцерин. Наносимо скраб на руки і обережно масуємо. Також, як скраб можна використати кавову гущу.

Рецепти по догляду за руками після роботи в саду та на городі для відбілювання шкіри

Рецепт відбілювання шкіри з лимонним соком

Всі знають, що лимонний сік універсальний відбілювач для шкіри. Беремо сік лимона, сік огірка і оцет 1:1:0,5. Змащуємо цим лосьйоном руки і через півгодини змиваємо і обов’язково наносимо живильний крем. Будьте уважні, щоб не пересушити шкіру.

Відбілювання кислим молоком

Цей спосіб досить дієвий і більше береже руки. Кисле молоко змішуємо з соком лимона 1:0,5 і наносимо на руки до 10 хвилин, потім змиваємо і наносимо крем. Таким засобом можна мастити руки декілька разів на день.

Добре допомагають покращити стан шкіри рук маски з природних компонентів, які легко робити в домашніх умовах.