Астролог Анжела Перл підготувала для Тільця гороскоп на червень 2019 року. Вона вважає, що червень, може стати для Тільця одним з найкращих місяців року у плані отримання матеріальних благ через знаходження відповідних планет у Ваших домах.

Гороскоп від Анжели Перл на червень 2019 року для Тільця на першу половину місяця

Червень для Тільця буде дуже фінансово успішним, одним з найкращих в році з матеріальної точки зору. Молодик 3 червня може допомогти з фінансами Тільцю – як отримання грошей, так і нової роботи — для Вас відкриються нові можливості, пов’язані з фінансами. Початок місяця під знаком Меркурія буде сприяти нетривалим подорожам, спілкуванню з друзями. Тільці, які займаються торгівельною сферою чи рекламою, будуть успішні в ці дні.

З 1 по 10 червня буде чудовий період, щоб приділити увагу своїй зовнішності, косметичним процедурам, зміні образу. В цей період Анжела Перл передбачає велику ймовірність знайомств, у тому числі і романтичних.

З 10 червня Венера входить у Ваш дом грошей, ще одна планета сприятиме матеріальному зростанню Тільця.

Гороскоп від Анжели Перл на червень 2019 року для Тільця на другу половину місяця

У середині червня Тілець може очікувати фінансову допомогу зі сторони – хтось може запропонувати бізнес-партнерство, чи Ви отримаєте страховку, чи грант на навчання, чи, навіть, Ви отримаєте новину про спадок.

Тільці Творчих професій матимуть повне занурення у свою справу. Представники цього знаку, які захоплюються езотерикою, будуть отримувати нові знання.

Кінець червня буде сприятливим для всіх операцій з нерухомістю, для поїздок, наприклад, до батьків. Тауквадрат Венери, Юпітера і Нептуна вказує, що Тілець може отримати нове джерело доходу – планети будуть сприяти цьому, особливо, якщо це проекти суспільної направленості.

Астролог попереджає, що результати фінансових удач можуть з’явитися в кінці року чи, навіть, на початку 2020. Але майбутній успіх закладається саме зараз.

Можлива доленосна зустрічі у коханні, яка переверне Ваш світогляд.