Гороскоп для Овна на вересень 2020 року описує ймовірні події першого осіннього місяця. Астропрогноз передбачає бажання усамітнення на початку осені. Також, астрологи дають свої прогнози щодо особистого житті я здоров’я Овна у вересні.

Сприятливі дні вересня для Овна:  2, 3, 10, 11, 16, 17, 18, 26 і 27 вересня.

Несприятливі дні вересня для Овна: 6, 7, 13, 14, 21, 22, 23 і 30 вересня.

Гороскоп для Овна на вересень 2020 року: чого буде хотітися цьому знаку

В першу чергу астрологи рекомендують представникам Овна прислухатися до своєї інтуїції. На початку осені у людей цього знаку може виникнути бажання усамітнення і відсторонення від активного соціального життя. Тобто Овен буде намагатися максимально скороти всі контакти з людьми. Овен з  більшим задоволенням буде читати вдома книгу або дивитися фільм, ніж піде на вечірку з друзями.

Час, який Овен проводить подалі від гамірного оточення в усамітненні, не пройде даром. Завдяки такому перепочинку, Овен може набратися сил і енергії.

Гороскоп для Овна на вересень 2020 року: загальні тенденції місяця

На початку вересня не виключені фінансові труднощі, з якими самостійно впоратися Овен навряд чи зможе. Якщо виникне так ситуація, слід звернутися до родича або близького друга. Він підтримає – дасть слушну пораду або позичить необхідні гроші.

В середині місяця і в третю декаду Овен може відчути бажання за раз вирішити всі питання. Але це оманлива ідея. Астрологи рекомендують Овну розставити пріоритети у справах і таким чином полегшити своє життя. Виконувати тільки важливе, тільки потім переходити до наступної справи. Тому що, якщо розпорошувати увагу між кількома проектам, нічого путнього з цього не вийде. Девіз кінця вересня для Овна: діяти тільки крок за кроком.

Гороскоп для Овна на вересень 2020 року: особисте життя

Фінансовий гороскоп для Овна
У вересні Овен відчує пвідвищену увагу до своєї особи

До 20х чисел вересня особисте життя Овна відійде на другий план. Тому що увага і бажання Овна будуть зосереджені на своїх захопленнях і бажаннях. І в такі моменти, щоб краще розібратися у собі і своїх прагненнях, бажання побути наодинці буде дуже привабливим для Овна.

У самотніх представників Овна, незважаючи на прагнення самотності, з’явиться дуже наполегливий залицяльник. Його намагання добитися Вашої уваги стануть навіть нав’язливими. Гороскоп для Овна на вересень рекомендує стримувати своє роздратування і не реагувати на таку поведінку надто грубо. Наприкінці вересня, коли зміниться вплив планет, Ви можете побачити позитивні і гідні риси у цієї людини, які не були помітні одразу.

Овни, які перебувають у сталому союзі, приблизно з 5 вересня відучують підвищене бажання плотських утіх. Особливе значення набудуть ніжні дотики. Астрологи вважають, що це покращить сексуальне життя і гармонізує відносини у парі.

Гороскоп для Овна на вересень 2020 року: робота і кар’єра

Гороскоп для Овна на вересень 2020 року передбачає бажання усамітнення
Овен не повинен інтригувати з колегами у вересні 2020 ро

У вересні переважна більшість Овнів зможуть підлаштуватися під динаміку осені і, поставивши кілька цілей, досягти їх все. Однак гороскоп для Овна застерігає, що результати з’являться не відразу. Потрібно запастися терпінням і завзятістю. Гарний настрій і серйозне ставлення до самопочуття, допоможуть швидко виконувати повсякденні справи і рутинні обов’язки.

Важливе застереження від астрологів: якщо почнеться погіршення самопочуття, обов’язково треба звернутися до лікаря. Тому що недбале ставлення до здоров’я у кінці вересня може вкласти Овна на лікарняне ліжко.

В середині вересня бажання Овна стати неформальним лідером може стати причиною негараздів, якщо надто тиснути на колег. Овен може зіштовхнутися з правилом бумерангу і отримати у відповідь агресію. Ви можете відчути можливість маніпулювати колегами і плести інтриги і Вам буде здаватися, що таким чином можна отримати кар’єрне зростання. Гороскоп на вересень застерігає Овна: інтриги стануть явними і про них дізнаються і представники вогняної стихії можуть дуже серйозно постраждати.

Остання декада вересня буде сповнена руйнівної енергетики. Для Овна краще у цей час підбивати підсумки по поточним справам і задачам. Це допоможе підготуватися до змін, які дуже скоро настануть за цим.

На думку астрологів, у вересня 2020 року фінансова ситуація Овна суттєво поліпшиться, тому можна сміливо братися за будь-які проекти.

Гороскоп здоров’я для Овна на вересень 2020 року

Гороскоп для Овна на вересень 2020 року передбачає бажання усамітнення
У третю декаду вересня Овен повинен уважно стежити за своїм здоров’ям

На початку місяця у зоні ризику знаходиться опоно-рухомий апарат. Щоб не мати травму, слід уникати перенавантаження, підняття важких предметів, надмірно складних фізичних вправ.

В середині вересня в Овна може розвинутися безсоння. Слід навчитися розслаблятися, залишаючи позаду всі перипетії дня. Щоб розслабитися, можна приймати ванну з ароматними добавками, слухати приємну музику і проводити час у тиші.

Гороскоп для Овна рекомендує після 20 вересня бути уважним до свого самопочуття. У разі, якщо відчувається погіршення самопочуття, необхідно обов’язково звернутися до лікаря. Це допоможе упередити серйозні проблеми зі здоров’ям.

Запрошуємо до обговорення!