ГоловнаЗдоров’яЗнімаємо бюстгальтер і даємо відпочинок своєму бюсту

Знімаємо бюстгальтер і даємо відпочинок своєму бюсту

Багато жінок люблять носити бюстгальтер, бо він надає грудям більш привабливий вигляд і він доречний у діловому дрес-коді. І хоча його необхідно надягати в багатьох ситуаціях, проте існують й такі, де можна обійтися без бюстгальтера, щоб дати відпочинок своєму бюсту. Тож, знімаємо бюстгальтер і даємо відпочинок своєму бюст, вивчаючи, які переваги будуть від не носіння цього предмету дамського гардеробу.

Відмова від бюстгальтера дещо покращує форму грудей

Дослідники з Франції (Університет Безансона) довели, що бюстгальтер не настільки важливий, як вважали раніше. Всупереч розповсюдженій думці, його носіння може призводити до прямо протилежного ефекту, і груди з часом почнуть втрачати форму.

За результатами дослідження підтримка бра послаблює м’язи грудей, з-за чого вони обвисають.

Сон без бюстгальтера значно комфортніше

Фахівці рекомендують спати без бюстгальтера. Деякі вважають, що спати у бюстгальтері – це провокувати рак грудей. Проте доказів цього немає. Однак було доведено, що носіння ліфчика під час сну може викликати дискомфорт і порушення природного циклу сну.

Знімаємо бюстгальтер і даємо відпочинок своєму бюсту
Знімаємо ліфчик, щоб дихати вільно

Знімаємо бюстгальтер, бо це поліпшує циркуляцію крові

У вищезгаданому дослідженні також йдеться про вплив одягу, особливо, вузького одягу на кровообіг. Часте носіння вузького одягу, який щільно прилягає до тіла, включаючи тугі бюстгальтери, негативно позначається на циркуляції крові.

Здавлювання навколо грудей уповільнює циркуляцію, затискаючи головні кровоносні судини. Згодом це може призвести до проблем з серцево-судинною системою, і Ваш пушап точно цього не вартий.

Зручність без бюстгальтеру

Для багатьох жінок вагомою причиною відмови від бюстгальтера є банальне зручність. Жінки знають, яке відчуття полегшення настає, коли після довгого дня, нарешті, знімаєте бюстгальтер.

Особливо, якщо Ви носите мереживний, тісний, що викликає свербіння ліфчик, який весь день викликає у вас дискомфорт, відволікаючи від повсякденних справ.

Знімаємо бюстгальтер поступово і не носимо його у прийнятних для цього ситуаціях

Як перестати постійно носити бюстгальтер

Найпростіший спосіб відпочити від набридливого тиску бретельок ліфчика – влаштувати собі день без бюстгальтера.

Наступним кроком може стати те, що просто відмовтеся від носіння бюстгальтера в домашній обстановці.

Можете також не носити бюстгальтер, коли гуляєте вранці з собакою або під час вечірнього виходу зі знайомими.

Важливо! Носіть спортивний бюстгальтер під час занять спортом.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст