ГоловнаЗдоров’яЗморшки на обличчі можуть сигналізувати про деякі захворювання

Зморшки на обличчі у жінок з’являються не лише через вік, але й можуть сигналізувати про деякі захворювання. Тому важливо звернути увагу на ці сигнали Вашого організму, щоб попередити складні захворювання.

Чоло (лоб)

Чоло – це місце, де зморшки з’являться у всіх. Але у деяких людей, навіть у молодому віці. При цьому, шкіра на чолі втрачає еластичність. Специфічні білки еластин і колаген, які забезпечують пружність та еластичність, стають неспроможними і це призводить до появи зморшок. Це є системною проблемою, так як організм має безліч сполучних волокон, і такі специфічні білки також містяться у всіх судинах, в тому числі судинах серця.

Мало хто розуміє, що зморшки на лобі є дзеркалом того, що відбувається з судинами, що втратили всі свої властивості. Тому жінкам, у яких з’явилися зморшки на лобі, необхідно перевірити серце і судини – зробити кардіограму, ехокардіограму, УЗД судин, перевірити рівень холестерину і цукру в крові. Зморшки не тільки ознака старості, а й ознака того, що судини перестали нормально працювати.

Зморшки на мочці вуха

Якщо помічено зморшки в цьому місці вертикального напрямку, це може бути ознакою атеросклерозу. Вчені виявили, що у людей, у яких є такі вертикальні зморшки, набагато частіше розвивається атеросклероз – відкладення жирів на судинній стінці, що, як наслідок, призводить до інсультів або інфарктів. Тому, якщо Ви помітили вертикальні зморшки н мочці вуха, потрібно перевірити рівень холестерину, серце і судини шиї.

Зморшки не верхніх повіках

Зморшки на верхніх повіках або навислі повіки називаються Блефароптозом, коли  відбувається порушення розвитку м’язів, які піднімають повіки. Також він виникає в результаті ураження рухових шляхів, які регулюють активацію очних м’язів. На жаль, це бути наслідком інсульту, коли у людини пошкоджена ділянка мозку, що відповідає за іннервацію або скорочення.

Ви не можете копіювати текст