ГоловнаЗдоров’яВправи для втомлених очей дітей і дорослих

Після довгого читання, виконання домашнього завдання, дитина може відчути сильну втому, різь і напругу в очах. Такі ж симптоми проявляються і у дорослих після довгої роботи перед монітором комп’ютера. Щоб полегшити ситуацію, в першу чергу важливо виконувати вправи для втомлених очей, щоб зняти з них напругу

Вправи для втомлених, послідовність виконання

Офтальмологи рекомендують використовувати зволожуючі очні крапл, щоб допомогти зняти зорове навантаження і захистити очі від агресивного зовнішнього впливу. Щоб зняти напругу з очей допоможуть прості вправи. Як діти, так і дорослі, можуть виконувати їх в представленому порядку або комбінувати. Бажано виконувати гімнастику щодня. Дуже корисно використовувати одну або кілька вправ під час регулярно перерви під час навчання і на роботі. Не варто забувати і про найважливіші для очей лютеїн у вітамінах А, Е, С. Також, для здоров’я очей необхідно отримувати мікроелементи: цинк, мідь і антоціани екстракту чорниці.

Вправи для втомлених очей дітей і дорослих, інструкція

Офтальмологи підгогтували схему, на якій відображені фігури. Слідуючи інструкції при виконанні вправ, ми тренуємо м’язи очей. Це позитивно впливаєж на зір і дає розслабитися втомленим очам.

Вправи для втомлених очей дітей і дорослих
Вправи виконуються рухами очей, обличчя залишається непорушним
  1. Всі вправи потрібно виконувати без окулярів, обличчя  не рухається – рухаються тільки очі.
  2. Намальовану кожну фігуру ми «малюємо» очима.
  3. Кожну вправу потрібно повторити 6 разів.
  4. Після кожної вправи потрібно покліпати очима, щоб розслабити м’язи очей.

Ви не можете копіювати текст