ГоловнаЗдоров’яСвіжий подих забезпечать прості продукти

Свіжий подих забезпечать прості продукти

Свіжий подих робить нас впевненими у собі, окрім цього, свіже дихання свідчить про здоров’я шлунково-кишкового тракту та ротової порожнини.

Освіжити подих можна зазвичай за допомогою жувальної гумки і спеціального спрею для ротової порожнини. Але це неприйнятно для тих людей. Які віддають перевагу натуральним засобам. Перелік простих продуктів, які є практично в кожному домі української господині, допоможуть отримати свіже дихання.

Укроп

Зелень завжди прийде на допомогу. І хоча не сезон, укроп завжди можна купити в любому супермаркеті. Якщо за обідом на роботі ви з’їли страва з пікантним запахом, можна з’їсти гілочку укропу, він може перебити неприємний запах.

Гвоздика

Гвоздика являється гарним дезодорантом для ротової порожнини. Щоб позбавитись від запаху цибулі чи, навіть, часнику, потрібно пожувати «гвоздичку» кілька хвилин. Потрібно пам’ятати, що гвоздика має специфічний смак.

Базалік та м’ята

Ці рослини дуже добре прибирають наслідки вечірки, що була напередодні. Базилік та м’ята досить добре знімають запах алкоголю.

Імбирь

Рослина зі сходу добре допоможе перед важливою зустріччю позбутися неприємного запаху з роту – потрібно пожувати маленький шматочок свіжого імбирю.

 

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст