ГоловнаЗдоров’яСамопочуття можна покращити за допомогою потирання пальців

Самопочуття можна покращити за допомогою потирання пальців

Сучасна людина звикла при погіршення самопочуття одразу приймати пігулки. Проте існують різні народні методи і рецепти для покращення здоров’я, які не завдають шкоди організму. Неймовірна методика, коли за допомогою потирання пальців протягом 60 секунд, можна покращити самопочуття. Звичайно, якщо є серйозні проблеми, тоді обов’язково необхідна консультація лікаря. А при невеличкому нездужанні, можна спробувати допомогти собі самостійно.

Самопочуття можна покращити за допомогою потирання пальців: симптоми і пальці

Самопочуття можна покращити за допомогою потирання пальців
“Швидка допомога” для самопочуття – потирання пальців рук

Великий палець

Внутрішній палець кисті – великий палець відповідає за легені і серце. Потираючи великий палець протягом 60 секунд, можна очистити свої легені і позбутися від задишки.

Вказівний палець

Вказівний палець – цей палець безпосередньо пов’язаний з шлунком і кишківником. Потирання вказівного пальця протягом 60 секунд полегшує діарею.

Середній палець

Середній палець допоможе налагодити сон. Потираючи середній палець можна позбутися неспокійного сну. Середній палець допомагає при хворобах і проблемах, пов’язаних з перикардом.

Безіменний палець

Підмізинний або безіменний палець пов’язаний  з шлунком і всією травною системою. Потираючи безіменний палець допоможе лікувати запор й інші проблеми, пов’язані з травленням.

Мізинець

Останній, найменший палець – мізинець допомагає забезпечити належний кровообіг в організмі. Потирання мізинця дуже корисно при лікуванні мігрені, м’язового болю в області шиї. Просто потрібно потирати мізинець не менше 60 секунд, щоб зменшити головний біль через мігрені.

Самопочуття можна покращити за допомогою потирання кисті рук

Самопочуття можна покращити за допомогою потирання пальців
Потирання тильної частини рук може врятувати від болю у спині

Кисть людини також має зв’язок з внутрішніми органами. Потирання, контакт з кистю, може допомогти захистити здоров’я людини.

Долоні

Якщо ляскати в долоні або розтирати їх одна об одну, можна покращити загальне самопочуття людини. Це відбувається, тому що долоні з’єднані з різними нервами в нашому тілі і, таким чином, допомагають нам залишатися здоровими.

Тильна частина рук

Мало хто знає, але допомогти при лікуванні хвороби спини, може тильна частина руки.

Полегшити біль можна просто потираючи тильну сторону рук одну об одну, тому що спина пов’язана з вашою тильною стороною рук. Цей метод дуже ефективний для полегшення болю.

Ці невеликі вправи на тертя можуть допомогти залишатися здоровими.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст