ГоловнаЗдоров’яПро тромб можуть свідчити 6 ознак, на які слід звернути увагу

Наявність тромбу може призвести до серйозних ризиків зі здоров’ям, тому слід звернути увагу на 6 ознак, що можуть свідчити про тромб. Якщо ці ознаки присутні у Вас або у членів родини, потрібно обов’язково звернутися до лікаря. І не зволікати з цим питанням.

Набряк однієї кінцівки.

Це симптом згустку крові, який називають – тромбоз глибоких вен (ТГВ). Він перешкоджає кровотоку в системі кровообігу. ТГВ особливо небезпечний, тому що перешкоджає надходженню кисню в життєво важливі органи.

Біль або слабкість у ногах

Червоні смуги на шкірі

Необхідно пам’ятати, що синці – це теж форма тромбів. Проте, якщо червоні смуги знаходяться вздовж вен, потрібно терміново звернутися до медиків за допомогою. Особливо, якщо в районі цих смуг, шкіра стає теплою на дотик.

Біль у грудині при глибокому диханні.

Такий біль може вказувати на наявність тромбу в легенях. Медики називають – емболія легеневих судин. Це дуже небезпечне захворювання, тому при перших ознаках такого болю, треба терміново звернутися до лікаря.

Задишка

Прискорене серцебиття або запаморочення, тріпотіння в грудях. Якщо є проявляється один або всі ці симптоми, потрібно т ерміново звернутися за медичною допомогою.

Кашель без причини

Якщо немає ніякої застуди, алергії і це не кашель курця, потрібно звернути увагу на нього. Особливо, якщо при цьому змінилися серцеві скорочення, які відчуваються, з’явилися дискомфорт у грудині і при диханні, потрібно звернутися до лікаря.

Медики застерігають, що будь-який згусток крові – тромб, може принести фатальні наслідки. Тому потрібно відповідально ставитися до свого здоров’я і за потреби обов’язково звертатися до лікаря.

Ви не можете копіювати текст