ГоловнаЗдоров’яОзнаки хвороб, про які ми можемо і не здогадуватися

Ознаки хвороб, про які ми можемо і не здогадуватися

З часом тіло і розум людини старіють, це процес неминучий. Однак, якщо заздалегідь помітити ознаки хвороб, про які ми можемо і не здогадуватися, це може дати шанс затримати процес. Медики рекомендують відслідковувати ці ознаки, щоб своєчасно звернутися за допомогою.

Забудькуватість

Якщо людина забуває події, які відбулися не так давно, це досить тривожна ознака, що вказує на старіння мозку. Також, це може свідчити про складну форму забудькуватості – склероз. Він не дозволяє пам’ятати й більш давні події, навіть, якщо вони були дуже важливі для людини.

Проблеми з мовою

Ознаками раннього старіння мозку можуть бути проблеми запам’ятовування, підбирання слів і виразів, вимова, яка обривається. Це може бути викликано структурними ураженнями головного мозку, які можуть свідчити про початок невиліковної хвороби Альцгеймера.

Складнощі з концентрацією

Невміння зосереджувати увагу на чомусь одному, наприклад, водіння авто, вказує на проблеми з пам’яттю. У такої людини буде спостерігатися порушення координації, загальмовані реакції й інші ознаки раннього старіння мозку.

Проблеми старіння мозку і пов’язані з цим можливості лікування, гострі питання для науковців всього світу. І хоча на даний момент не існує ліків від цих хвороб, проте раннє медичне втручання і певні терапії, можуть допомогти уповільнити ці негативні процеси. Тому, якщо є подібні ознаки, необхідно одразу звернутися до медиків за консультацією.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст