Головна Здоров’я Ожиріння через генетичну схильність можна уникнути

Ожиріння через генетичну схильність можна уникнути

Науковці, після низки досліджень, зробили висновок, що ожиріння через генетичну схильність, можна уникнути. В цьому допоможуть певні фізичні навантаження та активність людини. Вчені наголошують, що далеко не всі фізичні вправи запобігають ожирінню через генетику людини. Тому варто прислухатися до їх порад, щоб унеможливити виникнення в себе цього захворювання.

Вчені з’ясували, що при схильності до ожиріння найкращими способами зниження індексу маси тіла (ІМТ) будуть певні заняття спортом. Насамперед до них відносяться: регулярні заняття бігом підтюпцем, альпінізмом, піші прогулянки, спортивна ходьба, танці (по «міжнародному стандарту») і тривалі практики йоги.

Багато популярних фізичних активностей, які дуже корисні і ефективні в інших випадках, виявилися не настільки дієвимипри генетичному ризику ожиріння. В першу чергу це стосується, наприклад, велоїзди, розтяжок, плавання. Науковці вважають, що така ситуація склалася через менші витрати енергії під час занять цими фізичними навантаженнями.

Фахівці звертають увагу, що плавання у холодній воді може спровокувати почуття голоду і підвищить апетит. Тому потрібно пам’ятати такий важливий момент, якщо Ви збираєтесь схуднути за допомогою плавання у басейні.

Науковці, які проводили дослідження, вважають, що генетична схильність до ожиріння не означає, що воно обов’язково настане. Правильні фізичні навантаження, їх регулярність та відповідне харчування, допоможуть протистояти цій хворобі.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами