ГоловнаЗдоров’яНеприємний запах з рота у дитини може сигналізувати про певні проблеми зі...

Неприємний запах з рота у дитини може сигналізувати про певні проблеми зі здоров’ям

Якщо неприємний запах з рота у дитини не пов’язаний з продуктами і виникає постійно, потрібно з’ясувати причину його появи. Тому що він може сигналізувати про певні проблеми зі здоров’ям до яких треба серйозно поставитися. Наявність неприємного запаху з рота – завжди привід звернутися до фахівця і не пускати на самоплив, щоб не запустити хворобу. У нормі у здорових дітей не повинно бути специфічного запаху з рота.

Причина неприємного запаху з рота у дитини – неправильний догляд за ротовою порожниною

Поява неприємного запаху може бути зумовлена неправильним доглядом за ротовою порожниною. Наприклад, якщо дитина неправильно чистить зуби або погано полоще рот після вживання їжі. Тому що через це у ротовій порожнині можуть розвиватися бактерії через що і з’являється неприємний запах.

Батькам потрібно слідкувати, як дитина чистить зуби, допомогти і показати, як це правильно робити. Потрібно полоскати рот після кожного прийому їжі. Також, за можливості, треба отримати консультацію стоматолога, можливо у малюка є проблеми з зубами, що також може бути причиною запаху з рота.

Неприємний запах з рота у дитини може бути через високий рівень ацетону

Запах кислоти або ацетону складно з чимось сплутати. Якщо Ви відчули, що у дитини пахне з рота ацетоном, обов’язково з’являться і інші супутні симптоми: слабкість, блювання, бліда шкіра, температура. В такому разі потрібно терміново звернутися до лікаря-педіатра, щоб отримати призначення для лікування.

Захворювання ШКТ і гельмінтоз можуть спровокувати неприємний запах з рота дитини

Неприємний запах може вказувати не проблеми з кишківником або шлунком. Тоді необхідно проконсультуватися у лікаря гастроентеролога.

Глисти також можуть стати причиною неприємного запаху з рота малюка. Потрібно відвідати педіатра, щоб виключити інші можливі причини появи неприємного запаху, здати аналізи і пройти лікування. Медики застерігають від самостійного призначення препаратів від глистів. Їх може повинен призначати виключно лікар.

Неприємний запах з рота у дитини провокують захворювання носоглотки

Захворювання носу і горла – часті проблеми у дошкільнят. Такі захворювання, як аденоїди, хронічний тонзиліт, часті нежиті – все це провокує накопичення слизу в пазухах. І там розмножуються хвороботворні бактерії, які і викликають неприємні запах. Потрібно відвідати ЛОРа, тому що, чим швидше буде виявлена причина неприємного запаху, тим швидше можна позбутися цієї неприємності або попередити хворобу.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст