ГоловнаЗдоров’яМасаж, який ми можемо робити самостійно

Масаж, це один з простих способів розслабитися чи навпаки – привести свій організм у тонус. Є певні прийоми, знаючі які, ми можемо робити масаж самостійно.

Масаж, який ми можемо робити самостійно вранці і ввечері

Це дуже прості рухи – легенько постукуємо рукою по всьому тілу, акцентуючись в найбільш проблемних для Вас зонах. Їм треба приділити трохи більше часу. На такий масаж потрібно не більше 5 хвилин вашого часу. Вранці він приведе тіло в тонус, а ввечері – допоможе розслабитися.

Масаж, який ми можемо робити самостійно для покращення травлення

Вранці, після того як вип’єте склянку води і також протягом дня після їжі, буде корисно погладжувати живіт у районі пупка по годинниковій стрілці. Це допоможе в роботі кишківника та покращить процеси метаболізму.

Масаж, який ми можемо робити на кисті рук та підошви ніг

На кистях рук знаходиться багато нервових закінчень, тому масаж цих ділянок буде позитивно впливати як на вигляд рук, так і на загальне самопочуття. Для цього потрібно просто пальцями «прощупувати» всю кисть. Ефективно буде перед цим нанести на руки кремом чи олійку – тоді і шкіра отримає додаткове підживлення і зволоження.

Для масажу ступні ніг можна використовувати будь-які підручні засоби: тенісний м’ячик, порожню пляшку – ставите ногу і перекочуєте предмет. Це можна робити і сидячи. Другий спосіб – стати біля стіни для опори і катати голою ступнею м’ячик. В магазинах у продажу існують спеціальні засоби для таких вправ.

Масаж, який ми можемо робити самостійно для шиї

Масаж шиї дуже актуально робити тим, у кого сидяча робота. Існує багато видів такого масажу, але з шиєю потрібно поводитися дуже обережно. Запропонований масаж легкий у виконанні і не нашкодить. Потрібно зціпити долоні за шиєю і здавлюючи її з боків, рухатися зверху  до низу.

Масаж, який ми можемо робити самостійно для очей

Цей масаж потрібно виконувати особливо тим людям, хто багато працює за комп’ютером. Все просто: потріть долоні одна об одну, щоб вони нагрілися і потім прикрийте ними очі і насолоджуйтесь кілька секунд їх теплом.

Масаж, який ми можемо робити самостійно, коли болить голова

Масаж, який ми можемо робити самостійно
Масаж допоможе зменшити головний біль

Потрібно встати і нахилитися вперед, головою потрібно впертися в якусь поверхню, наприклад, в підголів’я стільця і так тримаємось 30 секунд. Це розслабить і викличе прилив крові до голови. Потім потрібно сісти на стілець і запустити руки у волосся і ніби злегка потягувати за нього. Тобто далі – несильно притягуємо і відпускаємо волосся, рухаючись від лоба до скронь і потім до потилиці. Це покращує кровообіг і значно зменшує головні болі.

Масаж, який ми можемо робити самостійно, потребує небагато часу. Але при регулярному виконанні, Ви відчуєте позитивні зміни вже через пару тижнів.

Ви не можете копіювати текст