Головна Здоров’я Як зняти біль сідничного нерва двома простими способами

Як зняти біль сідничного нерва двома простими способами

Сідничний нерв починається у попереку, проходить через сідниці і тягнеться до ступні. Через це біль при його защемленні відчувається особливо сильно. Зазвичай тepмін «защемлення / утиск сідничного нерва» вказує на еластичності і гнучкості м’язів задньої поверхні стегна. Це часто пов’язано з процесом вікового укорочення (ригідності) м’язів, який може початися вже після 30-35 років. Медики підказали, як зняти біль сідничного нерва самостійно двома простими способами. Вправи для розтягування м’язів допоможуть зменшити чи зовсім прибрати біль.

Як зняти біль сідничного нерва двома простими способами, вправи до виконання

Вправи на розтягування м’язів допомагають зменшити запалення і тим самим зменшити біль сідничного нерва і разом з ним – попереку, ноги. Виконувати ці вправи може здатися складно, особливо на перших порах. Тому медики рекомендують виконувати ці вправи повільно і видихаючи повітря.

Як зняти біль сідничного нерва двома простими способами
Вправи для знятті больового синдрому сідничного нерву

Вправа 1

потрібно лягти на рівну поверхню, зігнути ногу, в якій відчувається біль, і обережно підтягуйте її до плеча.  Коли відчуєте, як м’язи розтягуються, намагайтеся утримувати ногу в такому положенні 30 секунд. Потім розігніть ногу, і трохи відпочиньте. Вправу потрібно повторити ще 2 рази.

Вправа 2

Лежачи на рівній поверхні, потрібно зігнути ноги у колінах і підтягнути ноги до грудей, не відриваючи тазу від полу. Але діяти треба вкрай обережно, не поспішаючи. Потім треба схрестити ноги, як вказано на малюнку, руками взяти здорову ногу і потягнути. В такому положенні ноги потрібно утримувати 30 секунд. Після чого опускаємо ноги, лягаємо і відпочиваємо. Потім повторити ще 2 рази.

Лікарі вказують, що рухати ногами вкрай корисно. Тому що рух покращує кровообіг, завдяки чому зникають застійні явища у м’язах, що прискорює одужання.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами