ГоловнаЗдоров’яЯк швидко позбутися герпесу в домашніх умовах

Як швидко позбутися герпесу в домашніх умовах

Герпес – це застуда, яка проявляється висипом на губах. На це захворювання страждає дві треті населення всієї планети.  Справа в тому, що потрапивши в організм людини, вірус герпесу залишається в ньому назавжди.

Найчастіше герпес дає про себе знати в періоди, коли імунітет людини сильно ослаблений, і проявляється висипаннями на губах у вигляді водянистих пухирів, і в області рота. Відбувається це в основному в холодну пору року.

Як швидко позбутися герпесу в домашніх умовах за допомогою соку алое

Алое – універсальна кімнатна рослина, які варто завжди мати в домі. Сік алое – це швидка допомога в домашніх умовах при боротьбі з висипами та незначними запаленнями. Щоб позбутися герпесу, потрібно відрізати шматочок рослини і розрізати листочок. Прикладати м’якоть на уражену частину губи. Цей натуральний «компрес» потрібно міняти на свіжий кожні дві години. Завдяки соку алое, Ви швидко позбудетеся свербіння і печіння при висипу герпесу.

Молоко може допомогти позбутися герпесу в домашніх умовах

Коли у Вас тільки з’явився герпес, тобто у перший день активної фази, Вам необхідно робити молочні примочки. Для цього Вам знадобиться молоко 1,5% жирності і ватний тампон. Змочуйте тампон молоком і прикладайте до ділянки, ураженої герпесом. Молоко не змивати, а чекати, поки висохне.

Як швидко позбутися герпесу в домашніх умовах за допомогою часнику

Цей метод може бути не досить приємним через запах часнику. Для цього треба видавити часник і нанести цю масу на уражену герпесом зону. Хоч цей метод і неприємний, проте досить дієвий.

Ефірна олія м’яти допоможе швидко позбутися герпесу у домашніх умовах

Перед тим, як виходити на вулицю, потрібно нанести м’ятну олію на уражену ділянку. Цю процедуру потрібно повторювати до 3 разів на день.

Ні в якому разі не варто чіпати рану брудними пальцями або намагатися замаскувати її тональними або іншими косметичними засобами. Так Ви можете тільки нашкодити і погіршити ситуацію, і процес загоєння може затягнутися.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст