ГоловнаЗдоров’яЯк прискорити метаболізм радять медики

Як прискорити метаболізм радять медики

Багато людей, перебуваючи на дієті, часто дуже погано скидають вагу, це може бути пов’язано з різними чинниками, один з яких – уповільнений обмін речовин. Як прискорити метаболізм радять медики. Ці прості методи будуть доповнювати процес схуднення та покращення самопочуття.

Від чого залежить метаболізм та продукти для його розгону

Метаболізм безпосередньо залежить від роботи щитовидки, тому дуже важливо стежити за її станом і регулярно проходити обстеження у профільного спеціаліста. Для профілактики недугу потрібно включати в раціон продукти, багаті йодом. Це морська капуста, морепродукти, курячі яйця, замість звичайної солі в процесі приготування їжі використовуйте йодовану або морську сіль.

Розганяють обмін речовин також гострі спеції і прянощі. У них міститься капсаїцин – це особливий алкалоїд, що стимулює викид в кров адреналіну. Під його впливом серце починає битися частіше, кров циркулює швидше, а температура тіла трохи підвищується. А через це і обмін речовин і спалювання жирів відбуваються інтенсивніше.

Цитрусові, особливо грейпфрут прискорюють спалювання жирів. Допоможе в цьому і філіжанка теплого зеленого чаю.

Корисно буде вживати напої з овочів та фруктів, які допоможуть розігнати обмін речовин.

Також, для прискорення метаболізму важливо мати правильний графік харчування. Щоб пришвидшити обмін речовин, потрібно використовувати метод дробного харчування. Медики стверджують, що вже давно доведено. Що такий підхід прискорює метаболізм.

Суть дробного харчування для прискорення метаболізму

Метод дробного вживання їжі полягає в тому, що Ви їсте НЕ тричі на день, включаючи першу і другу, а часом, ще й третю страту, а обмежуєтеся однією стравою, але зате прийомів їжі протягом дня становить  5-6 разів на добу. Цей варіант гарний ще й тим, що Ви просто не встигаєте зголодніти, а отже, не з’їсте гору зайвого під час наступної трапези.

Головне при такому режимі харчування – Ваш обмін речовин істотно прискорюється. При цьому важливо пам’ятати, що найважливіший прийом їжі – сніданок і складатися він повинен неодмінно з поживних і корисних продуктів. Це може бути вівсянка, пара варених яєць з шматочком цільнозернового хліба, мюслі з фруктами. Починайте день зі склянки чистої води, після цього снідайте і випивайте чашку ароматної кави і зеленого чаю – ці напої допоможуть організму розщеплювати жири і ще більше «розженуть» метаболізм.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст