ГоловнаЗдоров’яГормональний дисбаланс можна виявити по сигналам організму

Гормональний дисбаланс можна виявити по сигналам організму

Гормональний дисбаланс може бути спровокований самими різноманітними причинами. Це порушення може виникнути у будь-якому віці. Тому так важливо своєчасно вжити заходів, звернувшись до лікаря, якщо Ви побачили у себе чи своїх близьких ці основні ознаки збою в організмі через збій у роботі гормональної системи.

Акне (невеликий запалений вузол)

Акне виникає у дівчат у любому віці. Прищі та вугрова сип перед менструацією чи під час неї – це нормальна реакція організму. Але коли такі прищі з’являються постійно і впродовж довгого часу, потрібно звернути на це пильну увагу, щоб з’ясувати причину. Однією з них може бути гормональний дисбаланс.

Безсоння та поганий настрій вказують на гормональний дисбаланс в організмі

При порушенні роботи організму і зменшеного виділення прогестерону, може порушитися сон та виникнути безсоння. Після народження дитини, це вважається нормою для жінки. Але, якщо на фоні спокійного життя, відсутності стресів, у Вас з’явилося безсоння і постійний поганий настрій, потрібна консультація лікаря.

Сухість у піхві

Це важлива ознака, яка може вказувати на збій гормональної системи.

Хронічна втома може сигналізувати про гормональний дисбаланс

Причин хронічної втоми досить багато. Однією з них збій в роботі гормонів.

Названі ознаки можуть свідчити про різні можливі захворювання. Але якщо Ви спостерігаєте їх наявність у себе чи близьких, необхідно перевірити щитовидну залозу на кількість гормонів, що вона виробляє у вашому організмі.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст