ГоловнаЗдоров’яГерпес: профілактика та лікування

Багато людей знають, що герпес не лікується повністю, але профілактичні заходи допоможуть уникати його частим проявам. Як правило, герпес проявляється при переохолодженні або при перегріванні організму.

Герпес та допоміжні профілактичні заходи

Гарною профілактикою проявів герпесу, на думку лікарів, буде активний, рухливий спосіб життя. Медики рекомендують пити не чай чи каву, а вживати напої з трав. Фітотерапія може бути доброю профілактикою попередження висипання. Також, у цілях профілактики, можна застосовувати продукти бджільництва. Це можуть бути не лише мед, а і маточне молочко, пилок.

При перших симптомах появлення герпесу, необхідно переглянути свій режим харчування – у меню збільшити кількість страв, які зміцнюють імунітет. Збільшити споживання продуктів з вмістом вітамінів А, Е, С.

Герпес можна лікувати декількома способами

Коли герпес вже проявився на тілі, необхідно придбати в аптеці вітамін Е, Імунал, Валтрекс, чи інший препарат, який рекомендують медики у такому випадку. Приймати їх потрібно регулярно кожні 12 годин.

Осередок герпесу на губах, можна протирати відваром ромашки – він має дезінфікуючі та заживляючі властивості, знищує бактерії.

Ліквідувати герпес можна заморозкою. Для цього потрібно взяти лід, загорнути у стерильну серветку та прикладати до осередку висипу.

Деяким людям допомагає позбутись герпесу народний спосіб за допомогою яєчної шкарлупи. Для цього з внутрішньої стінки шкарлупки видаляють плівку і при перших ознаках хвороби, цим місцем прикладають до прищів герпесу.

Зазвичай, герпес виникає несподівано, а позбавитись його досить нелегко. Отже, при перших проявах виникнення герпесу, потрібно застосовувати сукупні методи: медичні та народні.

Ви не можете копіювати текст